برگزاری مانورهای عملیاتی اطفای حریق در مشهد

برگزاری مانورهای عملیاتی اطفای حریق در مشهد به گزارش ایمن رها، به نقل از ایرنا چهار عملیات اطفای حریق و امداد و نجات به مدت 2 روز در مناطق چهارگانه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد برگزار گردید.


جانشین معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد روز شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: یكی از این عملیات دیروز و در برجی 13 طبقه واقع در بلوار شهید صادقی با حضور 40 آتش نشان زن و مرد بت استفاده از 9 خودرو آتش نشانی برگزار شد.
آتشپاد دوم مجید شادی ادامه داد: سه عملیات دیگر امروز در منطقه های نوغان، توس، و سد كارده برگزار شد كه شامل آتش سوزی و اطفای آن در یك مجتمع اقامتی، تصادف و نجات افراد محبوس شده در داخل خودرو و عملیات غواصی بودند.
وی گفت: در سه عملیات امروز 41 نفر از نیروهای زبده در امر غواصی و آتش نشانان به همراه 9 خودو آتش نشانی حضور داشتند. در این مانورها نیروهای عملیاتی توان خود را در مقابله با حوادث به نمایش گذاشتند.
او افزود: مانورهای حریق و امداد و نجات در ساختمانهای بلندمرتبه و در موقعیتهای گوناگون نقش مهمی در افزایش آمادگی آتش نشانان در مواجه با حوادث احتمالی دارد. در این مانورها نكات مختلف و جدید آموزشی نیز به آتش نشانان ارائه شد.
هزار و 300 آتش نشان در قالب 48 ایستگاه در سطح كلانشهر مشهد خدمت می كنند.
1396/04/17
15:03:24
5.0 / 5
5221
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی