اجرای طرح حیات شبانه شهر از 15 تیرماه

اجرای طرح حیات شبانه شهر از 15 تیرماه ایمن رها: رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از اجرای طرح حیات شبانه شهر از 15 تیر تا 15 شهریورماه اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، مهدی سیف ضمن بیان این مطلب با اشاره به لزوم بازآفرینی حیات شبانه در تهران بخصوص در شب های تابستان اظهار داشت: طبق هماهنگی های صورت گرفته با شهرداری تهران و نهادهای مسئول در حوزه امنیت همچون نیروی انتظامی، مقرر است در قالب طرح حیات شبانه شهر، ون های كافه به صورت گردشی در مناطق مختلف پایتخت مستقر شوند.

وی ادامه داد: بر طبق این طرح، از مجموعه ای از ون كافه های دارای مجوز دعوت می نماییم تا به مدت دو هفته در نقطه ای كه از جانب شهرداری تهران انتخاب شده است، مستقر شوند و به شهروندان خدمات رسانی كنند. البته، در كنار این ون كافه ها از گروه های هنری هم دعوت می نماییم تا با اجرای برنامه های مفرح زمینه حضور مردم را در ساعات پایانی شب و ابتدای صبح در این محل ها فراهم نمایند.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با تاكید بر اینكه اجرای طرح مذكور منوط به انجام هماهنگی های لازم با نیروی انتظامی برای تامین امنیت محل است، خاطرنشان كرد: طبق پیش بینی های صورت گرفته مقرر است مرحله نخست از طرح حیات شبانه شهر از 15 تیرماه در منطقه 7 اجرا شود و بعد از دو هفته به منطقه دیگر منتقل شود.

سیف ادامه داد: البته از آن جا كه برای نقطه یابی نیاز به هماهنگی با نیروی انتظامی است، تابحال در مورد سایر مقاصد طرح تصمیم گیری صورت نگرفته است.

به قول وی بر مبنای آخرین هماهنگی ها، طرح حیات شبانه از تاریخ 15 تیر تا 15 شهریورماه در 6 منطقه از شهر تهران اجرا می گردد و در صورت استقبال خوب مخاطبان و حمایت نهادهای مسئول، امكان دارد به صورت مستمر در بعضی از مناطق شهر اجرا شود.

طبق گزارش شهرنوشت، رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در انتها به زمان فعالیت طرح در شب های تابستان پرداخت و اظهار داشت: بر مبنای دستورالعمل نیروی انتظامی اصناف بعد از ساعت 12 اجاره فعالیت ندارند، اما تلاش ما این است تا با رایزنی با نهاد مسئول تامین كننده امنیت زمان فعالیت "ون كافه ها" را در قالب طرح حیات شبانه به ساعت 2 صبح افزایش دهیم.1397/04/01
12:06:47
5.0 / 5
4813
تگهای خبر: امنیت , نیروی انتظامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی