بحران باد شدید تهران

بحران باد شدید تهران رئیس سازمان مدیریت بحران كشور با اشاره به پیش بینی وزش باد شدید در تهران از شهروندان خواست كه از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری نمایند.اسماعیل نجار در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار داشت: با عنایت به پیش بینی سازمان هواشناسی در مورد احتمال وزش باد شدید عصرگاهی در تهران از شهروندان می خواهم كه با سازمان مدیریت بحران و نیروهای خدماتی، امدادی و انتظامی همكاری داشته و به سفارش های آنان توجه كنند.

وی با اشاره به اینكه تحقق ایمنی با مشاركت شهروندان امكان پذیر است تصریح كرد: در همین راستا لازم است كه شهروندان به منظور حفظ ایمنی خود به سفارش های پلیس و همینطور مدیران كل بحران توجه داشته باشند.

رئیس سازمان مدیریت بحران كشور با اشاره به اینكه به نظر نمی رسد ابعاد و شدت وزش باد شدید به اندازه یك طوفان باشد، اظهار نمود: با این وجود لازم است كه شهروندان اصول ایمنی را رعایت كنند. از حضور در لبه پشت بام ها پرهیز كرده و در زیر درخت های تنومند و خشكیده توقف نكنند.

نجار با اشاره به اینكه سازمان مدیریت بحران كشور كلیه دستگاه های امدادی و خدماتی را به حالت آماده باش درآورده اظهار داشت: سفارش های لازم به دستگاه های مربوطه اعم از آتش نشانی، مدیریت بحران شهر تهران، اورژانس، پلیس، نیروهای شهرداری و... داده شده اما شهروندان هم باید با ما همراهی داشته باشند. 

1396/07/25
18:00:41
5.0 / 5
5057
تگهای خبر: ایمنی , خسارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی