برگزاری دومین انتخابات مجامع دبیران منتخب استانی كل كشور سازمان جوانان جمعیت هلال احمر

برگزاری دومین انتخابات مجامع دبیران منتخب استانی كل كشور سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ایمن رها: رئیس سازمان جوانان هلال احمر در افتتاحیه دومین دوره انتخابات مجامع كانون های جوانان و دانشجویی از اعضای جوان سازمان خواست فعالیت های داوطلبانه را با انرژی بیشتری دنبال كنند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، شهاب الدین صابونچی با تاكید بر اینكه یكی از وظایف ما در سازمان این است كه فضا و زیرساخت لازم را برای رشد و اعتلای جوانان فراهم نماییم، اظهار داشت: این برنامه ها در حقیقت نوعی سرمایه گذاری روی نیروی جوان و فعال است و فضایی را فراهم می آورد كه جوانان حضور و نقش آفرینی در فعالیت ها را تجربه كننند.
وی لزوم یادگیری كار تشكیلاتی را به جوانان خاطرنشان كرد و اظهار داشت: در این حوزه فضا برای آموختن بی نهایت است، پس هیچ گاه خویش را بی نیاز از دانستن مطالب جدید ندانید و علاوه بر استفاده از تجربیات گذشته به دنبال یادگیری دانسته های جدید و علمی باشید.
رئیس سازمان جوانان انفعال را آفت جوانی دانست و اظهار داشت: در فعالیت هایی كه انجام می دهیم منفعل نباشیم اما به دنبال رقابت سالم و منطقی باشیم. جوان ما باید این اعتماد به نفس را پیدا كند كه بتواند بدون ترس و البته با رعایت حرمت ها از حقوق خود دفاع كند.
صابونچی خطاب به جوانان اظهار داشت: با دغدغه های شما آشنا هستم و این شور و حال جوانی برای برگزاری این انتخابات مبارك است و بدنبال این هستیم تا با برگزاری جلسات مختلف اشكالات و نقص هایی كه وجود دارد، رفع گردد.
وی برنامه های سازمان را نیازمند اصلاح و بازنگری منصفانه دانست و اضافه كرد: اینكه تعداد محدودی از اعضا در برنامه های مختلف شركت داشته باشند برای سازمان صدمه است؛ چون علاوه بر اینكه سبب خستگی این اعضا می گردد انگیزه را از سایر اعضا می گیرد و ما راهی نداریم جز اینكه به گسترش فعالیت ها در میان همه اعضا فكر نماییم.
فراهم كردن زیرساخت های لازم برای جذب و خلق منابع مادی و معنوی جدید از دیگر مواردی بود كه صابونچی به آن اشاره نمود و اظهار داشت: اینكه در سازمان به دنبال این باشیم كه بر مبنای همین منابعی كه هست فعالیت نماییم علاوه بر اینكه پیشرفتی نمی نماییم، عقب گرد هم خواهیم داشت و همینجا از جوانان می خواهم كه با ارتباط مثبت و خلاقیت به دنبال جذب و خلق منابع جدید باشند.
وی با اشاره به اینكه رسالت اجتماعی ما كمك به همنوعان است و باید با همه ارگان هایی كه در این زمینه فعالیت می نمایند همكاری لازم را داشته باشیم. اضافه كرد: ظرفیتی كه فقط در سازمان وجود دارد این است كه می تواند از ابزارهای تكنولوژی استفاده بهینه كرده و جوانان ما باید پیشتاز و پیشرو و هوشمند در فكر كردن و برنامه ریزی باشند.
به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، دومین انتخابات مجامع دبیران منتخب استانی كل كشور سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در ایام ۲۵ و ۲۶ تیرماه برگزار می گردد و دبیران منتخب استانی كه كاندید شورای مركزی مجامع هستند در این انتخابات حضور دارند و بقیه اعضا به آن ها رای می دهند.
شورای مركزی مجامع كانون های سازمان جمعیت هلال احمر در همه استان های كشور در دو بخش جوانان و دانشجویان وجود دارد. در مجموع بیش از ۴۰۰ نفر در این انتخابات حضور دارند كه ۳۲ نفر آن ها دبیران جوانان و ۳۲ نفر دبیران دانشجویی هستند و از هر بخش ۹ نفر بعنوان اعضای شورای مركزی شناخته خواهند شد. این مجامع در سیاستگذاری ها و تصمیم گیری های سازمان جوانان مشاركت می كنند و حتی با رئیس و دبیر كل جمعیت هلال احمر ماهانه جلساتی خواهند داشت كه نظرات و پیشنهادات جوانان را به مسئولان منتقل می كنند.1397/04/26
14:06:48
5.0 / 5
4795
تگهای خبر: هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی