گلایه رییس پلیس پایتخت از معاینه فنی اتوبوس های شهری

گلایه رییس پلیس پایتخت از معاینه فنی اتوبوس های شهری ایمن رها: فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام نمود كه بخش زیادی از اتوبوس های شركت واحد فاقد معاینه فنی هستند.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در نشست بامداد امروز خود با خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره معاینه فنی خودروهای پلیس، اظهار نمود: اغلب خودروهای پلیس دارای معاینه فنی هستند و همان فرآیندی كه برای دیگر خودروها برای دریافت معاینه فنی طی می گردد برای خودروهای پلیس هم طی می گردد.

وی درباره اینكه آیا اتوبوس های شركت اتوبوسرانی هم معاینه فنی دارند یا خیر؟ اظهار داشت: متاسفانه بخش زیادی از این اتوبوس ها فاقد معاینه فنی هستند و اگر بخواهیم طبق روال با این خودروها برخورد نماییم باید متوقف شوند اما ما در جریان مشكلات و مسائلی كه شركت واحد با آن روبروست، هستیم و با عنایت به اینكه این شركت به مردم خدمت رسانی می كند ما ملاحظاتی را مدنظر داریم.

رحیمی با اشاره به اینكه چندین بار در این خصوص با آن شركت واحد صحبت شده است، تصریح كرد: امیدوارم كه اتوبوسرانی در این زمینه با پلیس همكاری بیشتری كند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینكه در بحث پلاك این اتوبوس ها هم مباحثی مطرح است، اظهار داشت: در دو حوزه پلاك و معاینه فنی با اتوبوسرانی مذاكراتی انجام شده و امیدوارم كه این مشكلات هر چه سریعتر برطرف شود.

به گفته رحیمی، برای پلیس تفاوتی ندارد كه این اتوبوس ها در حال حركت بوده یا در حالت توقف روشن باشند. ازاین رو معاینه فنی از جانب آنها ضروری می باشد.

وی درباره برنامه پلیس در شش ماهه دوم سال هم اظهار داشت: شش ماهه دوم سال پلیس طرح «امنیت انتظامی» را اجرایی خواهد نمود كه یكی از مولفه های آن، معاینه فنی است. ازاین رو لازم است كه تا آن موقع خودروها همچون خودروهای اتوبوسرانی نسبت به دریافت معاینه فنی خود اقدام كنند؛ چون كه در شش ماهه دوم سال طرح تشدید برخورد با تخلفات اتوبوس ها اجرایی می گردد.


1397/05/20
14:53:05
5.0 / 5
4327
تگهای خبر: پلیس , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی