اقدامات داوطلبان هلال احمر در حاشیه طرح نذر آب

اقدامات داوطلبان هلال احمر در حاشیه طرح نذر آب ایمن رها: معاون سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به عرضه خدماتی در كنار طرح نذر آب در استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: عرضه خدمات درمانی، آموزشی، توزیع بسته های غذایی و ست های بهداشتی همچون این اقدامات بودند.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، امید روح نواز در مورد فعالیت هایی كه در كمپین نذر آب در استان سیستان و بلوچستان از جانب سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر دریافت شد اظهار نمود: در كنار شناسایی مناطقی كه مشكل آب شرب داشتند و آغاز طرح تیم هایی برای انجام آموزش و سالم سازی آب هم اقدام نموده اند همینطور همزمان با انجام این كمپین تیم های درمانی تخصصی و فوق تخصصی هم در منطقه مستقر شدند.

معاون سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر افزود: 188 متخصص در حوزه های مختلف همچون بهداشت دهان و دندان، بیماری های پوستی، اطفال و كودكان و همینطور 144 پزشك عمومی به صورت داوطلبانه در منطقه حضور پیدا كرده اند و به 12 هزار و 615 نفر خدمات تخصصی دادند كه از این میان 339 نفر خدمات جراحی محدود هم دریافت نمودند. در حوزه عمومی هم به 13 هزار و 996 نفر خدمات درمانی عرضه شد. همینطور 70 دندانپزشك با تخصص های مختلف هم خدمات درمانی را به 2472 نفر عرضه كردند.

وی اضافه كرد: پزشكان كاروان های سلامت به افراد سالمندی كه توان رجوع به آنها نداشتند هم خدمت رسانی كردند و با رجوع به در منازل آنها را ویزیت كردند. همینطور بسته های حمایتی در قالب طرح نیابت به خانواده ها عرضه شد و از خانواده های شهدا هم بازدید به عمل آمد. در قالب طرح ارمغان مهر هم لوازم تحریر میان دانش آموزان توزیع شد. همینطور توزیع ست های بهداشتی هم از دیگر اقداماتی بود كه انجام شد.
1397/05/28
23:15:48
5.0 / 5
4857
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی