انفجار گاز در حوالی میدان تجریش

انفجار گاز در حوالی میدان تجریش ایمن رها: سخنگوی سازمان آتش نشانی از انفجار زیرزمینی در میدان تجریش خیابان دربند اطلاع داد.


جلال ملكی در گفت وگو با ایسنا؛ اظهار داشت: ساعت 3: 38 صبح امروز چهارشنبه حادثه نشت گاز در محل خاكبرداری در میدان تجریش خیابان دربند به سامانه 125 آتش نشانی تهران اطلاع داده شدو بلافاصله ایستگاه شماره 88 جهت ایمن سازی به محل اعزام شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار داشت: در این حادثه در قطعه زمینی با وسعت 1000 متر به دلیل گودبرداری و كاركرد دستگاه بیل مكانیكی و برخورد آن با لوله گاز، نشست گاز بوجود آمده بود.
وی افزود: باحضور عوامل گاز و با همكاری آتش نشانان ایمن سازی ها و اقدامات لازم انجام شد.
ملكی با اشاره به اینكه در دقایق پایانی كار ساختمانی در فاصله 25 متر از محل گودبرداری دچار انفجار شد، اظهار داشت: این ساختمان ملكی دو طبقه بود و زیرزمین آن هم بعنوان كارگاه صنایع دستی استفاده می شد.
وی ادامه داد: در ادامه عملیات، پنج و یا شش نفری كه در طبقات مسكونی حضور داشتند با كمك نیروهای حاضر در محل خارج شدند و خوشبختانه مصدومیتی در این حادثه نداشتیم همینطور از گسترش بیشتر آتش سوزی به منازل اطراف هم جلوگیری شد و آتش نشانان آتش را خاموش و محل را ایمن سازی كردند.
ملكی با اشاره به اینكه به دلیل انفجار شیشه ها و پنجره ها خسارت دیده بود اظهار داشت: یك دستگاه موتور سه چرخ هم در مقابل زیرزمین پارك شده بود كه در همان لحظات اول به دلیل سرایت شعله های آتش شعله ور شد.
ملكی در انتها اظهار داشت: كارشناسان و عوامل گاز همچنان در محل حادثه حضور دارند و در حال بررسی علت انفجار هستند، یكی از علت های این حادثه امكان دارد نشت گاز در محل گودبرداری و تجمع آن در زیرزمین ساختمان باشد.1397/06/14
13:28:16
5.0 / 5
5077
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی