جانشین معاون تربیت و آموزش ناجا تاكید كرد

افزایش موفقیت مأموریت های ناجا با پرداختن به آموزش های مهارتی و عملیاتی

افزایش موفقیت مأموریت های ناجا با پرداختن به آموزش های مهارتی و عملیاتی ایمن رها: جانشین معاون تربیت و آموزش ناجا اظهار داشت: در ناجا تلاش بر این است تا از آموزش های نظریه فاصله گرفته و به آموزش های مهارتی و عملیاتی پرداخته شود، چون كه به صورت قطع و یقین هر چقدر مأموریت ها عملیاتی و مهارتی شود موفقیتها هم افزایش می یابد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار علیرضا جهانگیری در حاشیه نهمین گردهمایی روسای مراكز آموزش علمی كاربردی ناجا كه در سالن فجر ستاد ناجا برگزار شد، اظهار نمود: ماهیت وظایف و مأموریتهای پلیس عموما كاربردی و ماهیتی است ازاین رو در بحث قانون تربیت و آموزش ناجا با شاخصهای ۷۰ درصد مهارتی و ۳۰ درصد نظریه لحاظ می گردد.
جانشین معاون تربیت و آموزش ناجا خاطرنشان كرد: دانشگاه علمی كاربردی هم با هدف مرتفع ساختن خلاء های آموزشی در بخش های كاربردی و مهارتی افتتاح شد.
وی تصریح كرد: در ناجا تلاش بر این است تا از آموزشهای نظریه فاصله گرفته و به آموزشهای مهارتی و عملیاتی پرداخته شود، چون كه به صورت قطع و یقین هر چقدر مأموریت ها عملیاتی و مهارتی شود موفقیتها هم افزایش می یابد چون كه دوام و بقای هر سازمان با اجرای دقیق مأموریتهای محوله رابطه ای تنگاتنگ و مستقیم دارد.
سردار جهانگیری با اشاره به اینكه در جلسه برگزار شده به وظایف و مأموریت های مشخصی كه ناجا برعهده دارد اشاره شد، اظهار داشت: دانشگاه علمی كاربردی هم با وظیفه ای مشخص و معین راه اندازی شده كه با عنایت به تعامل مطلوب این دانشگاه با نیروی انتظامی در جهت افزایش بهره مندی از ظرفیت های وزارت علوم و نظام آموزشی كشور در چارچوب قانون باید بتوان با برنامه ریزی دقیق در آینده از اهداف اصلی دور نشویم.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی خاطرنشان كرد: با عنایت به سخنان رئیس دانشگاه علمی كاربردی در این جلسه و انعطاف پذیری این دانشگاه و ناجا با عنایت به وظایف ذاتی یكدیگر می توان با سازماندهی از این تعاملات در آینده حتی بعنوان یك الگو برای سایر نهادها ودستگاه ها هم استفاده كرد، البته بایستی با رعایت طبقه بندی مأموریت ها و بحث آموزش در این خصوص این مورد لحاظ شود.
1397/06/22
16:54:18
5.0 / 5
4124
تگهای خبر: پلیس , نیروی انتظامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی