رییس پلیس پیشگیری تهران خبر داد

كشف انبار احتكار بیش از 600 تن ماده پیش ساز ظروف یكبارمصرف

كشف انبار احتكار بیش از 600 تن ماده پیش ساز ظروف یكبارمصرف ایمن رها: رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از كشف بیش از 600 تن مواد اولیه پیش ساز ظروف یكبار مصرف در جنوب تهران اطلاع داد.


سرهنگ كیوان ظهیری در گفت وگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: مدتی قبل با استفاده از منابع خبری و اطلاعاتی ماموران دایره عملیات كلانتری 170 كهریزك از احتكار مواد پیش ساز ظروف یكبار مصرف در یكی از انبارهای این محدوده با خبر شده و رسیدگی به مبحث را در دستوركار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینكه در تحقیقات ماموران صحت گزارش های واصله تایید شد، اظهار داشت: گزارش های واصله به مقام قضایی ارجاع و مجوز عملیات دریافت شد و ماموران در عملیاتی پلیسی به محل این انبار در كهریزك رفته و مبادرت به بازرسی از آن كردند.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینكه این انبار پنج هزار متر مربع مساحت داشت، اضافه كرد: داخل این انبار دو سوله بزرگ و یك سوله كوچك قرار داشت كه از مجموع آنها بیش از 600 تن ماده اولیه پیش ساز ظروف یكبار مصرف و پلاستیكی كشف و ضبط شد. همینطور یك دستگاه تریلی با 30 تن بار مشابه هم در محل متوقف شده بود كه نسبت به توقیف آن هم اقدام شد.

ظهیری افزود: احتكار این مواد در انبار درحالی انجام شده است كه برابر گزارش های واصله كمبود مواداولیه پیش ساز ظروف یكبار مصرف سبب افزایش قیمت این محصول و حتی كمیابی آن در بعضی مناطق بخصوص در روزهای محرم شده است.

به گفته وی 300 تن از این مواد در گونی های یك تنی و 300 تن دیگر در بسته های 50 كیلوگرمی انبار شده بودند.

ظهیری با اشاره به اینكه این محل به دستور مقام قضایی پلمپ شد، اظهار داشت: تحقیقات ماموران در این زمینه ادامه دارد.1397/06/23
16:01:29
5.0 / 5
4695
تگهای خبر: پلیس , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی