سرپرست پلیس راهور خوزستان اعلام كرد:

افزایش نظارت بر مسیرهای بازگشت زائران اربعین در خوزستان

افزایش نظارت بر مسیرهای بازگشت زائران اربعین در خوزستان سرپرست پلیس راهور خوزستان اظهار داشت: در مرحله دوم طرح ترافیكی اربعین، نظارت بر مسیرهای بازگشت زائران افزایش پیدا كرده است.به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، سرهنگ فرید كریمی زاده با اشاره به افزایش نظارت بر مسیرهای بازگشت زائران در جمع خبرنگاران عنوان كرد: در مرحله دوم طرح ترافیكی اربعین، نظارت بر مسیرهای بازگشت زائران در خوزستان افزایش پیدا كرده است و راهنمایی و توزیع سفر زائران در مبدا برای سهولت در رسیدن به مقصد عرضه می گردد.

وی اضافه كرد: همینطور در این طرح سازمان اتوبوسرانی شهرداری خرمشهر با استقرار اتوبوس های این سازمان در پایانه مسافری مرز شلمچه وظیفه انتقال زائران را تا پاركینگ خودرویی این مرز و مركز شهر خرمشهر بر عهده دارد تا زائران هرچه سریعتر به مقصد برسند.

كریمی زاده از حضور شبانه روزی پلیس در مسیرهای منتهی به مرز شلمچه و خرمشهر اطلاع داد و اظهار داشت: پلیس راهور و راه جهت روان سازی ترافیك و راهنمایی زوار برای رسیدن به مقصدهایشان به صورت ۲۴ ساعته در حال انجام وظیفه هستند.

وی به زائرین اربعین كه با خودروهای شخصی در حال بازگشت به شهرهای خود هستند، سفارش كرد: زائران گرامی با حوصله رانندگی كنند و حتی المقدور به اندازه كافی در مواكب بین راهی و مواكب مستقر در مرز شلمچه استراحت كرده و با خستگی رانندگی نكنند.

سرپرست پلیس راهور خوزستان خستگی و خوابآلودگی را منشاء اصلی تصادفات دانست و اضافه كرد: متاسفانه در سال های گذشته خستگی و خواب آلودگی یكی از عوامل اصلی تصادفات در راه های كشور اعلام شده است كه امیدواریم امسال شاهد این حوادث نباشیم.

وی با اشاره به اینكه تابحال در پاركینگ شلمچه بیش از ۲۷ هزار خودرو پارك شده است، اظهار داشت: پاركینگ خودرویی مرز بین المللی شلمچه تابحال جوابگوی حجم خودروهای زوار ابا عبدالله الحسین(ع) بوده است.

وی ادامه داد: لازم است برای استقبال كنندگان از زوار در سال آینده پاركینگی احداث شود تا از توقف خودروهای میزبان در مسیرهای منتهی به مرز و بلعكس جلوگیری شود.

كریمی زاده اظهار نمود: ز ابتدای ماه صفر تابحال هیچگونه حادثه ترافیكی در مسیرهای منتهی به مرز شلمچه و بالعكس گزارش نشده و امیدواریم زائران اربعین حسینی با رعایت نكات ایمنی در آرامش و آسایش تمام به شهرهای خود بازگردند و حادثه ای برای این عزیزان رخ ندهد.
1396/08/16
22:38:12
5.0 / 5
4511
تگهای خبر: پلیس , تصادف , حادثه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی