پلیس مدرسه چه وظایفی دارد؟

پلیس مدرسه چه وظایفی دارد؟ ایمن رها: معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وظایف مربوط به پلیس مدرسه را شرح داد.


سرهنگ مسعود جبارزاده در گفت وگو با ایسنا، درباره وظایف مربوط به پلیس های مدرسه اظهار داشت: پلیس مدرسه به دانش آموز یا فردی گفته می گردد كه بعد از احراز صلاحیت و كسب آموزش ها و مهارت های لازم، وظیفه هدایت و راهنمایی دانش آموزان در رفت و آمد و همینطور تشویق آن ها به احترام به قانون و رعایت مقررات و حفظ نظم و انضباط را به عهده می گیرد و امسال مقرر شده تا در مدارس استفاده بیشتری از ظرفیت پلیس مدرسه شود.
وی درباره محدوده فعالیت و وظایف پلیس مدرسه اظهاركرد: این پلیس هنگام عبور دانش آموزان از عرض معابر در مقابل مدرسه یا زمانی كه دانش آموزان به صورت دسته جمعی برای گردش های علمی و نظایر آن حضور پیدا می كنند، در تقاطع ها و معابر اطراف آموزشگاه ها حضور خواهند داشت.
جبارزاده با اشاره به اینكه امیدواریم مسئولان مدارس در این زمینه با پلیس همكاری مورد نیاز را داشته باشند، اظهار داشت: تخطی از فرمان پلیس مدرسه تخلف بوده و در صورت اعلام گزارش خودروهای متخلف جریمه خواهند شد.
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ابراز امیدواری كرد كه با هماهنگی های لازم امسال شاهد شكوفایی و تقویت پلیس مدرسه باشیم.
1397/07/01
23:13:32
5.0 / 5
4498
تگهای خبر: پلیس , جریمه , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی