فرمانده انتظامی استان قم:

اراذل و اوباش یا باید اصلاح شوند و یا استان قم را ترك كنند

اراذل و اوباش یا باید اصلاح شوند و یا استان قم را ترك كنند ایمن رها: فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به برخورد قاطع با اراذل و اوباش، اظهار داشت: اراذل و اوباش یا باید اصلاح شوند و یا باید استان قم را ترك كنند و راه دیگری برای آن ها وجود ندارد.


به گزارش خبرنگار ایسنا، سردار عبدالرضا آقاخانی در نشست خبری با اصحاب رسانه با تشریح برنامه های هفته نیروی انتظامی، عنوان كرد: روند رشد پیشگیری از جرایم در استان یك روند صعودی داشته است و در یك ماه گذشته حداقل 5درصد در كل جرایم كاهش داشته است، امیدواریم در سه ماهه سوم انتظارات مردم در پیشگیری از جرایم خصوصا موارد خاص مانند مواد مخدر و مزاحمان نوامیس و محتكرین برآورده شود.

وی با اشاره به اینكه اشرافیت كامل بر تمام جرایم وجود دارد، افزود: طرح های برخورد با اراذل و اوباش چند روزی است كه شروع شده است و برخوردها با متخلفین در این زمینه رشد 70 تا 80 درصدی داشته است و امیدواریم در سه ماهه سوم به یك نقطه مطلوب برسیم.

سردار آقاخانی خاطرنشان كرد: اراذل جایی در استان بزرگ و متدین قم ندارند، این مورد در مورد سارقان و قاچاقچیام و فروشندگان مواد مخدر هم وجود دارد و مصمم هستیم دغدغه های مردم در بحث امنیتی رفع گردد.


وی اظهار داشت: بیش از 6900 پرونده در موضوعات مختلف در كلانتری ها به مصالحه انجامیده است كه این نكته بسیار مثبتی است؛ وقوع شرارت نسبت به شش ماهه سال قبل كاهش داشته است، همینطور دستگیری اوباش 12درصد افزایش داشته است؛ برخورد با مظاهر علنی فساد هم نسبت به سال گذشته، 36درصد افزایش داشته است و همینطور كشف اقلام مخرب فرهنگی هم 1600درصد افزایش داشته است.

سردار آقاخانی در مورد امنیت كامیون داران اظهار نمود: كامیون دارهای استان قم بیشترین ارتباط را با پلیس را داشته اند؛ اگر شركت باربری چند كامیون بار را همزمان به شهر دیگری منتقل كند، نیروی انتظامی مسائل امنیتی خودروها را تامین می كند و تابحال هم در استان قم تعرضی نسبت به كامیون ها اعلام نشده است.

وی با اشاره به كمبود نیروی انسانی در كلانتری ها و نیروی انتظامی عنوان كرد: آبان ماه تعداد زیادی نیروی انسانی به ناجا اضافه می گردد و خیلی از مشكلات تا حد زیادی رفع می گردد.

فرمانده انتظامی استان قم، سرهنگ حاجی زاده را بعنوان سخنگوی فرماندهی انتظامی استان قم منصوب نمود.

در ادامه جلسه، سرهنگ علی حسن قیصری، رییس پلیس راهور استان قم با اشاره به اینكه میزان تصادفات فوتی و جرحی داخل و خارج استان نسبت به سال قبل افزایش داشته است، بیان كرد: باید دلایل این افزایش مورد بررسی قرار بگیرد، همینطور برای كاهش تصادفات و تخلفات، اقداماتی انجام شده است و 160دستگاه دوربین نظارتی هم نصب شده است و تا یك ماه آینده فعال می شود، این دوربین ها تخلفات را ثبت می كنند و متخلفین اعمال قانون می شوند.

وی در مورد تخلفات راكبان موتور سیكلت هم عنوان كرد: 350هزار موتور سیكلت در شهر قم وجود دارد كه كنترل آن ها بسیار دشوار است، پلیس تلاش كرده است تخلفات كنترل شود ولی برای كاهش تخلفات نیاز به كار فرهنگی در استان است.1397/07/08
10:21:40
5.0 / 5
4356
تگهای خبر: امنیت , پلیس , تصادف , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی