رئیس سازمان آتش نشانی سمنان:

آتش سوزی منزل مسكونی در سمنان، كسی صدمه ندید

آتش سوزی منزل مسكونی در سمنان، كسی صدمه ندید ایمن رها: سمنان - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان، از وقوع آتش سوزی در ساختمان مسكونی واقع در سمنان هم زمان با شامگاه یكشنبه اطلاع داد.سعید اسماعیل پور در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تائید خبر حریق منزل مسكونی شب گذشته در سه راه لتی بار سمنان، بیان كرد: سه دستگاه خودرو به همراه شش آتش نشان از ایستگاه های شماره دو و چهار سازمان آتش نشانی سمنان به حادثه اعزام شدند كه خوشبختانه این حریق به صورت كامل اطفا شد.
وی اضافه كرد: وقوع دود فراوان و تماس با مركز فوریت های آتش نشانی، ۱۲۵ سبب حضور به موقع مأموران آتش نشانی در این منزل مسكونی شد كه خوشبختانه كسی در حادثه صدمه ندرد.
ضرورت رعایت نكات ایمنی
رئیس سازمان آتش نشانی سمنان، اظهار داشت: تخلیه دود با ساكشن، قطع آب، گاز و برق، پیمایش درون منزل برای وجود افراد احتمالی و اطفای حریق در زمره اقدامات آتش نشانی در این عملیات بوده است.
اسماعیل پور درباره علت ماجرا نیز، توضیح داد: علت حریق باید با كارشناسی های بیشتر مشخص شود اما با فرارسیدن فصل سرما از همه مردم تقاضا داریم نكات ایمنی را درباره وسایل گرمایشی رعایت نمایند.
وی از یك مورد عملیات برش انگشتر گیركرده در دست خانم ۴۵ ساله سمنانی هم اطلاع داد و اظهار داشت: گیركردن انگشتر بعضاً سبب تورم انگشتان و جراحت می گردد بنابراین از مردم می خواهیم حدالامكان از حلقه های تیتانیوم و یا استیل استفاده نكنند.

1397/07/23
14:12:42
5.0 / 5
4808
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی