شلیك تیرهوایی برای دستگیری ۲ سارق در نارمك

شلیك تیرهوایی برای دستگیری ۲ سارق در نارمك ایمن رها: رئیس كلانتری ۱۲۷ نارمك از دستگیری دو سارق در تعقیب و گریز با پلیس اطلاع داد.سرهنگ مجتبی سهرابی منش در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار داشت: به دنبال شكایت تعدادی از شهروندان درباره كیف قاپی های مكرر از جانب دو سارق موتورسوار پرونده ای در این زمینه تشكیل شد و تیمی از مأموران تجسس كلانتری ۱۲۷ نارمك رسیدگی به مبحث را در دستور كار خود قرار داده اند.

وی با اشاره به انجام تحقیقات از جانب مأموران كلانتری خاطرنشان كرد: در بررسی ها و تحقیقات انجام شده از جانب مأموران مشخصات ظاهری متهمان و موتورسیكلتشان به دست آمد و در اختیار ماموران گشت های انتظامی قرار گرفت و این اقدامات ادامه داشت تا این كه روز گذشته ماموران یكی از گشت های انتظامی این كلانتری متهمان تحت تعقیب را در خیابان نارمك مشاهده كرده و تحت تعقیب قرار دادند.

سهرابی منش با اشاره به اینكه متهمان كه متوجه حضور پلیس شده و تلاش از فرار داشتند، اظهار داشت: این افراد تلاش كردند با انجام حركات خطرناك و مارپیچ از دست قانون فرار كنند؛ اما ماموران پلیس به آنها این امكان را نداده و سرانجام بعد از مدتی تعقیب و گریز ماموران با شلیك تیر هوایی پلیس هر دو متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل كردند.

ریس كلانتری ۱۲۷ نارمك با اشاره به انجام بازجویی از دو سارق دستگیر شده، گفـت: این افراد در كلانتری به ارتكاب جرایمی همچون سرقت و كیف قاپی از شهروندان اعتراف كردند. همینطور در بازرسی از وسایل همراه این افراد هم پنج كیف مسروقه زنانه كه در همان روز به سرقت رفته بود، كشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینكه تعدادی از مالباختگان شناسایی شده و با دعوت به كلانتری اموال مكشوفه به آنها باز گردانده شد، اظهار داشت: دو متهم دستگیر شده هم با شكایت مالباختگان و بعد از تشكیل پرونده برای رسیدگی تخصصی به پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.
1397/07/26
16:47:38
5.0 / 5
4825
تگهای خبر: پلیس , تخصص , خطرناك , سرقت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی