معاون استاندار خراسان رضوی عنوان كرد:

توضیحات درباره سقوط دو شیء در فخرآباد بجستان

توضیحات درباره سقوط دو شیء در فخرآباد بجستان ایمن رها: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با اشاره به سقوط دو شیء ناشناس در روستای فخرآباد بجستان، اظهار داشت: مسئله در حال بررسی است و هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.


محمدرحیم نوروزیان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، در مورد سقوط دو شیء ناشناس در روستای فخرآباد شهرستان بجستان، اظهار نمود: بر مبنای بررسی های اولیه به نظر می آید این اشیاء قطعات یك پهپاد یا ماهواره باشد كه در دو نقطه در روستایی در اطراف بجستان سقوط كرده است.

وی با بیان این كه این مسئله مسبوق به سابقه است، افزود: جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و اتفاق خاصی رخ نداده است. هم چنین برخی گمانه زنی هایی كه در این خصوص صورت گرفته است، صحت ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی خاطرنشان كرد: هم اكنون نیروهای امنیتی و انتظامی در حال بررسی های بیش تر این مورد هستند و بعد از آخر تحقیقات جزئیات مسئله اطلاع رسانی خواهد شد.

نوروزیان در پاسخ به این پرسش كه آیا امكان دارد این اشیاء قطعاتی از تجهیزات داخلی باشند، بیان كرد: بعید نیست كه این اشیاء قطعاتی از یك شیء پرنده خودی باشند، اما تابحال اطلاعی در این زمینه دریافت نشده و مسئله در درست بررسی است.1397/08/02
19:08:09
5.0 / 5
5095
تگهای خبر: امنیت , سقوط
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی