معاون هماهنگ كننده نیروی انتظامی:

استقرار بیشتر از ۳۰هزار نیروی انتظامی در سه مرز اربعین

استقرار بیشتر از ۳۰هزار نیروی انتظامی در سه مرز اربعین ایمن رها: شلمچه – معاون هماهنگ كننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی از استقرار بیشتر از ۳۰ هزار نیروی انتظامی در مرزهای سه گانه شلمچه، چذابه و مهران برای تامین امنیت زائران اربعین اطلاع داد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار محمدعلی نوری نژاد عصر امروز در جریان بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه نیروی انتظامی امكاناتی را برای تولید امنیت در همایش عظیم اربعین حسینی مهیا كرده است، اظهار داشت: تلاش ما این است كه حركت زائران به عراق را آسان تر و روان تر نماییم و بدون هیچ مانعی هر سه منطقه را امن نگه داریم.
وی اضافه كرد: ورود حدود ۲ میلیون زائر در زمان محدود بسیار سنگین است بنابراین تمامی واحدهای نیروی انتظامی به صورت ۲۴ ساعته و با تمام توان تلاش در هموار كردن مسیرهای منتهی به مرزهای سه گانه دارند.
نوری نژاد اظهار نمود: مرزبانان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بسیار پركار و فعال می باشند ضمن اینكه نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران هم در این مدت با كنترل مرزهای سه گانه امنیت را برقرار كرده اند، بهداری های مستقر در سه مرز هم با عرضه خدمات به زائران اربعین حسینی هستند تا زائران عبوری سریع و بدون دغدغه داشته باشند.
معاون هماهنگ كننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی خاطرنشان كرد: نیروی انتظامی با چشمانی بیدار، امنیت را بعنوان وظیفه اصلی و با عنایت به تراكم جمعیت در مرزهای به خوبی برقرار كرده است.
سردار نوری نژاد با ابراز امیدواری از اینكه نیروی انتظامی به شكلی خادمان زائران امام حسین(ع) باشند، اظهار داشت: همانگونه كه ورود را در زمان محدود كنترل كردیم در هنگام بازگشت زائران هم این اقدام با كیفیت مناسب انجام می گردد.
معاون هماهنگ كننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی اظهار داشت: زائران برای رسیدن به مقصد خود عجله نكنند تا شاهد اتفاق ناگواری نباشیم.

1397/08/03
20:02:23
5.0 / 5
4893
تگهای خبر: امنیت , تولید , خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی