كشف اسلحه از خانه شاكی دروغگو

كشف اسلحه از خانه شاكی دروغگو ایمن رها: رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی كه به علت اختلافات خانوادگی و انتقام از همسرش، مبادرت به فریب پلیس و اعلام گزارش دروغین سرقت از خانه كرده بود، اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، در سومین روز از آبان ماه سال جاری، زنی با تماس با مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام نمود كه مقدار قابل توجهی طلا و ارز به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان از منزلش سرقت شده است.
با بیان خبر اولیه تیمی از ماموران كلانتری ۱۳۲ نبرد به منزل مالباخته اعزام شدند و مالباخته با معرفی خود به نام اكرم، به آنها اظهار داشت: وقتی از خرید به خانه بازگشته سه مرد در خانه اش حضور داشته و به محض رسیدن وی، طی یك درگیری او را مورد ضرب و جرح قرار داده و نهایتا با سرقت طلا و مقادیر قابل توجهی دلار از منزل خارج و از محل متواری شدند.
با تشكیل پرونده مقدماتی با مبحث سرقت به عنف منزل، پرونده برای ادامه رسیدگی در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
تحقیقات از جانب كارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ آغاز شد، اما در بازنگری از دوربین محل سرقت مشخص شد كه طی سه روز گذشته هیچ رفت و آمد مشكوكی در این ساختمان و محله صورت نگرفته است، بنابراین تحقیقات جامع تر و دقیق تر آغاز و مشخص شد كه اعلام سرقت از جانب این زن، كاملا كذب و دروغ بوده است و اساسا هیچ سرقتی آن هم به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان انجام نشده است.
با مشخص شدن ادعای كذب شاكی پرونده، اكرم به پایگاه ششم آگاهی فراخوانده و تحقیقات از وی شروع شد تا سرانجام به شكایت دروغ اعتراف كرد و علت این كار را اختلاف خانوادگی و شخصی با همسرش عنوان نمود و اظهار داشت كه به خاطر آزار و اذیت های همسرش، قصد انتقام گیری و اذیت او را داشته است.
در ادامه رسیدگی به پرونده و هماهنگی با مقام قضایی، منزل شاكی پرونده این دفعه بعنوان متهم مورد بازرسی قرار گرفت كه طی آن یك قبضه سلاح كمری ۹ میلی متری، چندین عدد فشنگ مربوطه و مقادیری مواد مخدر مشكوك به تریاك و سوخته تریاك كشف شد كه در این خصوص شوهر اكرم اعلام نمود كه مواد مخدر و اسلحه مكشوفه متعلق به وی است و ادعا نمود كه سلاح را از یك باغ در شهرستان دماوند پیدا كرده است و تحقیقات در این خصوص شروع شده است.
بر مبنای اعلام مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ كارآگاه بهزاد اختیاری - رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به این كه در مورد كشف مواد مخدر از منزل متهم یك پرونده در دادسرای ناحیه ۲۰ تهران تشكیل شده و برای كشف سلاح هم یك پرونده برای متهم در دادسرای ناحیه ۳۳ تهران تشكیل شده است، اظهار داشت: هم اكنون متهم این پرونده با قرار قضایی در زندان به سر می برد.1397/08/10
00:45:37
5.0 / 5
4603
تگهای خبر: پلیس , ساختمان , سرقت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی