استقرار خودروهای اورژانس اجتماعی در كرمانشاه

استقرار خودروهای اورژانس اجتماعی در كرمانشاه به گزارش ایمن رها سخنگوی ستاد مدیریت بحران سازمان بهزیستی از استقرار ۱۳ خودروی اورژانس اجتماعی در مناطق زلزله زده استان كرمانشاه اطلاع داد.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا منطقه كرمانشاه، سیدمهدی میرشاه ولد در نشست خبری كه امروز(۲۴ آبان) در كرمانشاه برگزار شد، اظهار نمود: این خودروها از اولین روز بعد از وقوع زلزله در مناطق زلزله زده استان مستقر و مشغول عرضه خدمت شده اند.

وی همینطور با اشاره به فعال شدن مركز پذیرش افراد صدمه پذیر در شهر كرمانشاه، اظهار داشت: در این مركز تیم های مددكاری، مشاوره و روانشناختی برای عرضه خدمت به زلزله زدگان حضور دارند.

میرشاه ولد شناسایی افراد صدمه دیده و صدمه پذیر در مناطق زلزله زده استان كرمانشاه را از اولویت های سازمان بهزیستی عنوان نمود و اضافه كرد: كودكان، زنان، سالمندان و معلولین چهار گروه صدمه پذیر در مواقع بحرانی هستند كه تلاش می گردد با شناسایی این گروه ها خدمات لازم به آنها عرضه شود.

فرهاد اقطار رئیس دبیرخانه مشاركت های مردمی سازمان بهزیستی هم در این نشست اظهار نمود: مجموعه بهزیستی از اولین ساعات بعد از زلزله با عنایت به شرایط و محدودیت ها و نبود امكانات و آذوقه در مناطق زلزله زده استان برای جمع آوری كمك های مردمی فراخوان كشوری اعلام نمود كه در این راستا مراكز و ادارات بهزیستی نسبت به جمع آوری كمك های مردمی در میادین اصلی شهرها اقدام كردند.

وی با اشاره به ادامه دار بودن جمع آوری مشاركت های مردمی توسط مجموعه بهزیستی در سطح كشور اظهار نمود: تابحال كمك های مردمی سراسر كشور شامل چادر، پتو، لباس گرم، مواد غذایی فاسدنشدنی و... توسط ۵۵ كامیون، وانت نیسان و ۵۰ خودروی آفرود به مناطق زلزله زده استان كرمانشاه ارسال شده و یا در حال ارسال است.

اقطار اظهار داشت: پایگاه های جمع آوری كمك های مردمی در سراسر كشور تا چند روز آینده هم كار جمع آوری كمك های مردمی برای زلزله زدگان را ادامه خواهند داد.

رئیس دبیرخانه مشاركت های مردمی سازمان بهزیستی كشور اشاره ای هم به نیازهای تجهیزاتی معلولین مناطق زلزله زده استان كرمانشاه داشت و اظهار داشت: تجهیزاتی مثل ویلچر، عصا، واكر و... نیاز داریم.

وی با اشاره به ورود محموله شیر خشك به مناطق زلزله زده استان، از افرادی كه نیاز به تامین شیرخشك برای شیرخوارگان دارند خواست به مراكز بهزیستی یا اورژانس ۱۲۳ رجوع كنند. 

1396/08/24
21:46:17
5.0 / 5
5212
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی