آتش سوزی در دانشگاه ارومیه

آتش سوزی در دانشگاه ارومیه به گزارش ایمن رها، به نقل از ایسنا مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری ارومیه از حریق حدود ۶۰۰ متر مربع از محوطه دانشگاه ارومیه براثر بی‌احتیاطی و ضعف در مدیریت دانشگاه ارومیه خبر داد.


«ابراهیم شاد قوشچی»با اعلام این خبر گفت: انباشت نخاله، علف های هرز و زباله ی چندین ماه دانشگاه ارومیه در محوطه دانشگاه و عدم رسیدگی بر این موضوع ظهر امروز منجر به آتش سوزی حدود ۶۰۰ متر از محوطه دانشگاه شد.
وی ادامه داد: حدود ساعت سیزده و سی دقیقه پیرو تماسی با آتش نشانی در خصوص آتش سوزی محوطه دانشگاه ارومیه، نیروهای آتش نشانی سریعا به محل حادثه اعزام شده و طی دوساعت عملیات موفق به اطفاء حریق شدند.
شاد قوشچی تصریح كرد: متاسفانه به دلیل عدم نظارت و ضعف مدیریتی ریاست دانشگاه ارومیه و با انباشت نخاله، علف های هرز و زباله های مصرفی در محوطه دانشگاه بارها شاهد مشكلاتی در این خصوص بوده ایم به طوری كه شب گذشته نیز دوباره در بخشی ازمحوطه دانشگاه ارومیه آتش سوزی شد كه نیروهای آتش نشانی توانستند سریعا آتش را در محل خاموش كنند. 
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه خطاب به ریاست دانشگاه ارومیه یادآور شد: از دانشگاه ها به خصوص دانشگاه ارومیه به عنوان نوعی میراث فرهنگی و با قدمت ۱۴۰ سال در استان هرگز انتظار عدم نظارت بر بهداشت و فرهنگ نمیرود و مسئولان این دانشگاه باید به منظور جلوگیری از اتفاقات و خسارت های بعدی به این امر توجه جدی داشته باشند.
1396/04/22
22:32:29
5.0 / 5
5412
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی