رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با فرماندهان و اعضای شورای مركزی بسیج این جمعیت:

بسیجیان صحنه امداد و نجات

بسیجیان صحنه امداد و نجات به گزارش ایمن رها رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: امدادگران همان بسیجیان صحنه امداد و نجات هستند كه در لحظات سخت خویش را به مردم می رسانند و با جان و دل به آن ها خدمت می كنند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دكتر علی اصغر پیوندی در دیدار با فرماندهان و اعضای شورای مركزی بسیج، همزمان با سالروز تاسیس بسیج، ضمن تبریك این روز، اظهار داشت: تاسیس بسیج شرایطی را برای حفظ كیان و نظام اسلامی فراهم كردو هم اكنون آثار پر بركت تاسیس آن را در جامعه اسلامی خود می بینیم.
وی با تاكید بر اینكه بسیج مدرسه عشق است، اضافه كرد: عشق به كمك مردم، ایثارگری، عشق به حضور در كنار مردم در لحظات سخت، عشق دفاع از مردم و با خلوص نیت كار كردن در نیروهای بسیج خلاصه شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینكه كاركنان جمعیت هلال احمر، امدادگران و نجاتگران روحیه ای همچون بسیجیان دارند و با خلوص نیت و در لحظات سخت در كنار مردم هستند و با جان و مال و آبروی خود كمك می نماید تا دغدغه های مردم در صحنه های سخت كاهش پیدا كند، عنوان كرد: امدادگران همان بسیجیان صحنه امداد و نجات هستند كه در لحظات سخت خویش را به مردم می رسانند و با جان و دل به آن ها خدمت می كنند.
وی به حضور امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در زلزله كرمانشاه اشاره كرد و خاطرنشان كرد: كمك به همنوع در زلزله كرمانشاه نشانگر روحیه بسیجی امدادگران هلال احمر بود، در زلزله بم و رودبار و منجیل هم این روحیه به امدادگران قوت داد تا به مردم كمك كنند.
پیوندی با اشاره به اینكه منتسب بودن به بسیج وظایف سنگینی را برای افراد تولید می كند، اظهارداشت: بسیجی بودن مسئولیت های سنگینی را به دنبال دارد و افتخار بزرگی به حساب می آید.
وی درباره تعداد شهدا و ایثارگران جمعیت هلال احمر، بیان كرد: یك هزار و 600 ایثارگر و شهید عضو خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر هستند و این افراد در صحنه های حق علیه باطل در زمان جنگ تحمیلی و بعد از آن در هلال احمر خدمت كرده اند.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینكه جمعیت هلال احمر از مردم و برای مردم است، تصریح كرد: هلال احمر به عنوان نهادی مردمی كه همواره در كنار مردم حضور دارد می تواند روحیه بسیجی و ایثارگری را در آحاد جامعه گسترش دهد.
وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر برای مردم به وجود آمده است و در صحنه های سخت همواره به صورت شبانه روزی در كنار آن ها حضور دارد و مشغول به خدمت است.
پیوندی با اشاره به اینكه رضایت خداوند در گرو رضایت مردم است، عنوان كرد: خداوند به هلال احمری ها توفیق خدمت به مردم را ارزانی داشته است و ما می توانیم با خدمت به مردم رضایت خداوند را جلب كنیم.
دكتر محمدرضا پورساداتی ضمن تبریك به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، اظهار داشت: دیدار فرماندهان و اعضای شورای بسیج با دكتر علی اصغر پیوندی – رئیس جمعیت هلال احمر برگزار گردید.
وی با اشاره به اینكه در این دیدار پیرامون ظرفیت ها و توان بسیج با رئیس جمعیت هلال احمر تبادل نظر شد، اضافه كرد: بسیج می تواند در كنار جمعیت هلال احمر در انجام ماموریت ها كمك رسان باشد.
مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور ایثارگران تصریح كرد: بسیج جامعه پزشكی آماده است تا در كنار نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر به زلزله زدگان كرمانشاه كمك نماید.


 

1396/09/06
20:23:15
5.0 / 5
4472
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی