جانشین فرمانده ناجا:

امنیت كامل در مرزها برقرار است

امنیت كامل در مرزها برقرار است ایمن رها: جانشین فرماندهی نیروی انتظامی درباره امنیت مرزها اظهار داشت: امنیت كامل در مرزها برقرار است، همچنان كه در دو ماه قبل نیروی انتظامی دو ماموریت مهم را اجرایی كرد كه یكی از آن ها اربعین بود و با تلاش صورت گرفته مردم در امنیت و آرامش كامل به این سفر معنوی رفتند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار اسكندر مومنی ظهر امروز در حاشیه سفر خود به زنجان در جمع خبرنگاران، به امنیت كامل در مناطق زلزله زده اشاره كرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی بعد از وقوع زلزله بلافاصله در منطقه حاضر شده و فعالیت نیروهای امدادی در كمال امنیت انجام شد.
وی در ادامه با تاكید بر ضرورت بهره مندی پلیس از تجهیزات مدرن، اظهار نمود: خوشبختانه اقدامات خوبی در كشور انجام شده و تلاش كرده ایم تجهیزات را به روز كنیم كه یكی از این موارد استفاده از دوربین ها و ثبت صحنه ها است كه در دقت عملیات ها بسیار اثرگذار است.
وی به كشفیات موادمخدر هم اشاره كرد و اضافه كرد: متاسفانه ماده مخدر «گل» طی سال های اخیر به كشور وارد شده است. البته به این نكته هم باید توجه كرد شاهد افزایش 11 درصدی كشفیات موادمخدر در كشور هستیم هر چند سال قبل هم افزایش كشفیات را داشتیم، اما امسال میزان كشفیات بیشتر شده كه این امر نشان از تلاش گسترده نیروهای انتظامی است.
جانشین فرمانده ناجا همینطور به فعالیت های پلیس فتا در حوزه سایبری هم اشاره و تصریح كرد: با عنایت به اهمیت كار در این حوزه تجهیزات خوبی فراهم شده و در كنار آن باید عنوان نمود كه همكاران در این حوزه مهارت بسیار بالایی دارند.
سردار مؤمنی با اشاره به اینكه كشفیات نیروی انتظامی در حوزه فضای سایبر بالا بوده و درصد بسیار بالایی از جرائم كشف می شود، اظهار داشت: خوشبختانه پلیس فتا از نظر دانش، تجهیزات و مهارت، جزو كشورهای برتر است و خیلی از كشورها تقاضا دارند كه جمهوری اسلامی ایران تجربیات خویش را به آن ها انتقال دهد.
وی با اشاره به اینكه جرائم مالی كلاهبرداری و اخلاقی همچون جرائم عمده در فضای مجازی است، اضافه كرد: واقعیت این است كه پلیس به تنهایی نمی تواند با جرائم در این بخش مقابله كند و خانواده ها هم باید نهایت همكاری را داشته باشند و تهدیدات فزاینده آن را برای نوجوانان بازگو كنند.


خدمت به مردم وظیفه نیروی انتظامی است
جانشین فرمانده ناجا در جمع كاركنان فرماندهی انتظامی استان زنجان هم اظهار نمود: نیروی انتظامی ارتباط تنگاتنگی با مردم دارد، هر انسانی كه پای خویش را از منزل به بیرون می گذارد به نحوی با نیروی انتظامی در ارتباط است.
وی با اشاره به اینكه گستردگی ارتباط نیروی انتظامی با مردم قابل مقایسه با هیچ ارگان و سازمانی نیست، خاطرنشان كرد: همینطور از نظر گستردگی جغرافیایی هم نیروی انتظامی عملكرد وسیعی دارد و قابل مقایسه با سایر سازمان ها نیست.
وی، دیگر خصوصیت نیروی انتظامی را سازمانی عمل كردن آن عنوان نمود و اظهار داشت: در واقع خدماتی از جانب یك پرسنل نیروی انتظامی عرضه می شود، كه به منزله فعالیت كل مجموعه است.
سردار مومنی با تاكید بر داشتن خلق خوش از جانب نیروهای انتظامی، افزود: نیروی انتظامی در همه امورات مردم همچون شادی و غم مردم حضور دارد.
وی با اشاره به اینكه خدمت به مردم وظیفه نیروی انتظامی است، اضافه كرد: ما باید احساس كنیم كه در خدمت رسانی به مردم، در واقع سرمایه اجتماعی را افزایش داده و اعتماد مردم را بیشتر كرده ایم.
وی با اشاره به كاهش جرائم در استان طی هشت ماهه گذشته امسال، اضافه كرد: همینطور در میان كاركنان هم جرائم كاهش چشم گیری داشته است.
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینكه معدل جرائم در استان كاهش یافته است، اظهار داشت: امیدواریم با همت نیروها این مورد بهتر از قبل شود.1396/09/14
12:24:31
5.0 / 5
4859
تگهای خبر: امنیت , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی