جانشین معاون هماهنگ كننده ناجا:

مقابله با جرایم سازمان یافته و بین المللی نیازمند تعامل كشورهاست

مقابله با جرایم سازمان یافته و بین المللی نیازمند تعامل كشورهاست ایمن رها: جانشین معاون هماهنگ كننده ناجا با اشاره به اینكه مقابله با جرایم سازمان یافته و بین المللی نیازمند تعامل كشورهاست، بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت های موجود در جهت تقویت تعاملات بین المللی تاكید كرد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار محسن فتحی زاده در نشست تخصصی پلیس بین الملل با افسران رابط اینترپل استان ها، با تقدیر از دست اندركاران برگزاری این نشست بخصوص سردار " مسعود رضوانی "؛ رئیس پلیس بین الملل ناجا و با اشاره به جایگاه جمهوری اسلامی ایران در دنیا و منطقه، تصریح كرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در كانون توجهات قرار گرفته و همه به ظرفیت و قابلیت های نظام واقف هستند.
وی با اشاره به وجود برخی ناامنی ها در منطقه اضافه كرد: امنیت بی بدیل كشور بعد از لطف و عنایت خدواند متعال، تدابیر مقام معظم رهبری مرهون خون شهدا، هوشیاری نیروهای مسلح و انسجام مردمی است و باید قدردان این نعمت بزرگ یعنی امنیت باشیم.
نقش اثرگذار پلیس در معرفی و شناسایی ظرفیت های نظام
جانشین معاون هماهنگ كننده ناجا در ادامه با اشاره به نقش اثرگذار پلیس در معرفی و شناسایی ظرفیت های نظام، بیان كرد: امروز علاوه بر ارتقاء روابط بین الملل، جایگاه پلیس هم در منطقه ارتقاء پیدا كرده است و باید برای رشد این جایگاه در سطح بین الملل، از همه ظرفیت های موجود بهره بگیریم.
سردار فتحی زاده با اشاره به اینكه مقابله با جرایم سازمان یافته و بین المللی نیازمند تعامل كشورهاست، اظهار داشت: اهداف بلندی در سطح بین الملل داریم و باید راهبردهایمان را در این عرصه با برنامه ریزی و جدیت دنبال كنیم.
این مقام ارشد انتظامی " آمادگی " را شرط اصلی در اجرای هر مأموریتی برشمرد و اضافه كرد: لازم است با شناسایی نیازها و رفع ضعف ها و كاستی ها در جهت توسعه و پیشرفت گام برداریم.
رفتار هوشمندانه و تعامل با دستگاه های مختلف رویكرد پلیس ایران
سردار فتحی زاده ادامه داد: " رفتار هوشمندانه" و "تعامل با دستگاه های مختلف نظام" از رویكردهای پلیس جمهوری اسلامی ایران است. در كنار توجه به این مولفه ها، سرعت عمل اصل اساسی برای پیشبرد اهداف و مأموریت ها می باشد.
جانشین معاون هماهنگ كننده ناجا در ادامه با اشاره به نقش اثرگذار پلیس بین الملل در پیشبرد اهداف تصریح كرد: تربیت افسران لایق، توانمند، دارای خصوصیت های تخصصی و مسلط به زبان كشورهای دیگر؛ لازمه توسعه روابط بین الملل و فعالیت در این حوزه است.
وی افزود: استفاده از سامانه های به روز و نوین هم در ارتقاء توانمندی های این پلیس كارآمد است.
این مقام عالی انتظامی در ادامه بر ضرورت شناسایی افسران توانمند برای فعالیت در پلیس بین الملل تاكید و بیان كرد: افسران مستعد، توانمند، متعهد و متخصص در عرصه بین الملل باید شناسایی و به كارگیری شوند، چون كه معتقدیم افسران رابط كارآمد در معرفی ظرفیت و قابلیت های پلیس نقش چشمگیری دارند.
سردار فتحی زاده ادامه داد: باید برای توسعه فعالیت ها در عرصه بین الملل برنامه ریزی و تمركز كنیم و از ظرفیت های موجود برای تقویت تعاملات بین المللی بهره مند شویم.
وی خطاب به افسران رابط اظهار داشت: انتظار است در مأموریت ها قوی، مقتدر، توانمند، منضبط و هماهنگ با مركزیت ناجا ظاهر و مأموریت ها را با كیفیت و دقیق بالا انجام دهید.
بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار فتحی زاده در انتها با اشاره به عملكرد مطلوب این پلیس در عرصه بین الملل، بیان كرد: امید است موفقیت های پلیس بین الملل روز افزون باشد.1396/09/26
23:16:53
5.0 / 5
4365
تگهای خبر: امنیت , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی