آتش سوزی انبار تجاری در كرج

آتش سوزی انبار تجاری در كرج به گزارش ایمن رها بی احتیاطی و عدم توجه به تذكر متخصصان و كارشناسان، موجب آتش سوزی در انبار تجاری در كرج گردید.


طی تماسی تلفنی با سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری كرج یك مورد حادثه حریق در انبار لوازم خانگی واقع در كرج، خیابان شهید بهشتی، ابتدای خیابان ادهم اعلام می شود و نیروهای آتش نشان بدون فوت وقت در محل حادثه حاضر می شود. از نزدیكترین ایستگاههای سازمان خودروها و نیروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام و پس از رسیدن؛ با توجه به وسعت حریق در خواست نیروی كمكی می كنند.
پس از درخواست كمكی نیروهای حاضر در محل حادثه، از10 ایستگاه سازمان، 13 دستگاه خودرو اطفا حریق به همراه 47 نفر نیروی عملیاتی به محل حادثه اعزام و در نهایت موفق شدند با مدیریت عملیات در حریق كه با حضورمعاونت خدمات شهر و ریاست سازمان ومدیران عملیاتی سازمان نیز همراه بود، حریق را اطفا كنند. شایان ذكر است، عملیات امدادی آتش نشانان در مدت زمان 33 دقیقه به اتمام رسید و آتش نشانان موفق شدند حریق گسترده كه در مساحتی حدودا 250 مترمربع به وقوع پیوسته بود را تحت كنترل درآورده و اطفاء نمایند. گفتنی است حریق مذكور از 2 زاویه آسیب شناسی نیز قابل بررسی است كه تجمع بی دلیل و عدم همكاری مردم در محل حادثه و عدم رعایت اصول انبارداری، علیرغم تذكرات ادواری كارشناسان پیشگیری سازمان به اصناف از جمله این دلایل می باشد.
1396/04/27
16:07:00
5.0 / 5
5389
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی