میرزاده خبر داد

گزارش بازدید از محل حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان در كمیسیون آموزش بررسی می گردد

گزارش بازدید از محل حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان در كمیسیون آموزش بررسی می گردد به گزارش ایمن رها سخنگوی كمیسیون آموزش مجلس از بررسی گزارش هیات اعزامی كمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی به محل حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات در جلسه روز یكشنبه كمیسیون آموزش اطلاع داد.میرحمایت میرزاده در گفت وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت بررسی های كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات، اظهار داشت: از روز گذشته هیاتی از كمیسیون آموزش جهت بررسی محل حادثه و بازدید و عیادت دانشجویان زخمی اعزام شدند. این هیات امروز هم در حال بررسی ابعاد مبحث در محل حادثه است.

وی اضافه كرد: مقرر است روز یكشنبه گزارش هیات اعزامی در كمیسیون آموزش با حضور مسئولان مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، امروز بامداد هم محمدرضا عارف، فاطمه سعیدی و محسن علیجانی به بیمارستان امام خمینی (ره) رفته و جویای حال مصدومان شدند.

روز گذشته هم حبیب الله دهمرده، رییس كمیته آموزش عالی كمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت بررسی های كمیته اعزامی كمیسیون آموزش به محل حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات، اظهار داشته بود: ما در حال بررسی ابعاد مبحث هستیم. با نزدیكان و همراهان مصدومان صحبت كرده ایم و جهت بررسی به محل حادثه هم خواهیم رفت. جزئیات بیشتر را در ایام آینده متعاقبا گزارش خواهیم داد.
1397/10/05
13:52:25
5.0 / 5
4420
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی