اخطار پلیس در مورد افزایش غیرعادی فالوورها

اخطار پلیس در مورد افزایش غیرعادی فالوورها به گزارش ایمن رها رئیس پلیس فتای تهران بزرگ در مورد نتایج استفاده از نرم افزارهای افزایش فالوور برای اینستاگرام و... اخطار داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سرهنگ تورج كاظمی دراین باره اظهار داشت: در حالت عادی هر مسئله ای در فضای حقیقی و مجازی خارج از عرف و طبیعت باشد، امكان تهدید كاربران را افزایش می دهد؛ بنابراین فالوور یاب ها بدلیل اینكه جزو بد افزارها هستند كه توسط افراد مختلف بوجود آمده است، دید مثبت و قابل قبولی نسبت به آن وجود ندارد.
كاظمی با اشاره به كاربرانی كه از این موارد استفاده می نمایند، اظهار داشت: به محض اینكه آن نرم افزار افزایش فالوور را نصب كنند، احتمال سرقت اطلاعات آنها یا از بین رفتن اطلاعات و... وجود دارد؛ یا اینكه مورد سوء استفاده قرار می گیرد یا اطلاعات حساب كاربری شان به منظور تهدید و اخاذی وجود دارد.
وی افزود: بسیاری شهروندان با رجوع به پلیس فتا اظهار می كنند پس از نصب این نرم افزارها، دزدان اینترنتی حساب كاربری را از دست ما گرفته اند و افرادی اكانت ما را در اختیار دارند و به دوستان و آشنایان ما پیام می دهند.
كاظمی ادامه این روند را مصداق بارز بد افزار های افزایش فالوور در اینستا گرام دانست و افزود: احتمال اینكه این افراد در حالت عادی و محیط حقیقی شناسایی شوند، وجود دارد؛ همكاران ما هم مبادرت به رصد می كنند و اگر افراد مورد شناسایی همكاران ما قرار گیرند، برخورد قضایی با آنها صورت می گیرد.1397/10/13
13:41:09
5.0 / 5
4651
تگهای خبر: پلیس , سرقت , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی