جانشین فرمانده انتظامی خوزستان:

كلاهبردار میلیاردی در دزفول دستگیر شد

كلاهبردار میلیاردی در دزفول دستگیر شد به گزارش ایمن رها جانشین فرمانده انتظامی خوزستان اظهار داشت: یك كلاهبردار حرفه ای با یك میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال كلاهبرداری با استفاده از فریب كاربران در فضای مجازی توسط مأموران پلیس آگاهی دزفول دستگیر شد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سرهنگ سید محمد صالحی اضافه كرد: به دنبال شكایت چند نفر از شهروندان در خصوص كلاهبرداری به صورت فریب كاربران در شبكه های اینترنتی و در فضای مجازی و دریافت طلا و جواهرات آنان برای بروز كردن یا معاوضه، مبحث به صورت ویژه در دستور كار مأموران پلیس آگاهی شهرستان دزفول قرار گرفت.
وی اظهار نمود: مأموران انتظامی بعد از انجام تحقیقات گسترده و بررسی های فنی موفق به شناسایی هویت متهم شدند كه بعد از هماهنگی با مرجع قضایی طی یك عملیات ضربتی و غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر كردند.
سرهنگ صالحی افزود: متهم در بازجویی های فنی پلیس به شگرد كلاهبرداری خود با استفاده از فریب تعدادی زن در فضای مجازی و أخذ طلا و جواهرات آنان برای بروز كردن یا معاوضه اعتراف كرد.
وی خاطرنشان كرد: كارشناسان ارزش ریالی طلا و جواهرات سرقت شده از مالباختگان را بالغ بر یك میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد كرده اند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضایی از شهروندان خواست فریب افرادی را كه به صورت تلفنی یا اینترنتی و به عناوین مختلف مبادرت به كلاهبرداری با استفاده از فضای مجازی می كنند نخورند و با مشاهده موارد مشكوك مراتب را به سرعت با استفاده از سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری متخلفان و فرصت طلبان اقدام گردد.

1397/10/14
14:51:14
5.0 / 5
4236
تگهای خبر: پلیس , سرقت , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی