رئیس پایگاه یكم پلیس آگاهی خبرداد؛

دستگیری ۳ كیف قاپ مشتریان صرافی ها

دستگیری ۳ كیف قاپ مشتریان صرافی ها ایمن رها: رئیس پایگاه یكم پلیس آگاهی از دستگیری ۳ كیف قاپ مشتریان صرافی های آگاهی داد و اظهار داشت: تا كنون ۲ تن از مالباختگان شناسایی شده اند.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سرگرد قاسم دست خال رئیس پایگاه یكم پلیس آگاهی اظهار داشت: پرونده ای از كلانتری ۱۲۲ دربند در خصوص كیف قاپی ۲ موتورسوار به این پایگاه ارجاع شد كه مالباخته سپس حضور در پایگاه یكم پلیس آگاهی گفت: سپس خروج از صرافی، مسافتی را طی نكرده بود كه ۲ موتورسوار به وی نزدیك و كیفش كه حاوی ۲ هزار و ۵۷۰ یورو (معادل ۳۳ میلیون تومان) بود، به زور سرقت كردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینكه مال باخته از نواحی مختلف بدن گرفتار لطمه بدنی شده بود و نتوانسته بود مشخصات ظاهری سارقان را به خاطر بسپارد، افزود: تنها اطلاعاتی كه مال باخته در اختیار ماموران قرار داد هجوم ۲ مرد درشت اندام بود.
رئیس پایگاه یكم پلیس آگاهی با بیان انجام تحقیات پلیسی توسط ماموران تخصصی پایگاه یكم اشاره كرد: در تحقیقات میدانی مشخص شد كه زمانی كه مال باخته در داخل مغازه برای خرید ارز حضور داشت یك مرد درشت اندام در داخل صرافی تردد داشته است و مدتی وی در حال زاغ زنی بوده است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینكه چهره و مشخصات ظاهری متهم در اختیار ماموران قرار داده است، اظهار داشت: گشت های زنی هدفمند در محدوده صرافی ها افزاش تا اینكه ماموران موفق شدند سارق را كه در حال زاغ زنی در اطراف یكی از صرافی ها بود، شناسایی و دستگیر كنند.
رئیس پایگاه یكم پلیس آگاهی اضافه كرد: با دستگیری این متهم و اعتراف وی به زاغ زنی اطراف مغازه های صرافی، ۲ همدست وی باز در مخفیگاهشان در رباط كریم دستگیر و به جرم ارتكابی اعتراف كردند.
وی اشاره كرد: با كشف تعدادی اموال مسروقه تا كنون ۲ تن از مالباختگان شناسایی و تحقیقات پلیسی درباب شناسایی سایر جرائم مشابه متهمان ادامه دارد.

1397/11/05
19:28:01
5.0 / 5
4232
تگهای خبر: پلیس , تخصص , سرقت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی