سركلانتر دهم پایتخت خبرداد؛

كارگر قدیمی، سارق اموال صاحبكارش بود

كارگر قدیمی، سارق اموال صاحبكارش بود ایمن رها: سركلانتر دهم پایتخت، از دستگیری سارق سابقه دار به بهتان سرقت از منزل صاحبكار سابق خود آگاهی داد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سرهنگ دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: بامدادان روز گذشته ماموران كلانتری ۱۱۷ جوادیه در جریان یك خبر درباب خرید و فروش اموال مسروقه در اطراف میدان شوش قرار گرفتند.
وی اضافه كرد: سپس وصول این خبر، بلافاصله ماموران عملیات كلانتری به محل اعزام شده و تحقیقات اولیه در این خصوص شروع شد كه طی آن مشخص شد مردی جوان در حال فروش یك كارت عابر بانك مسروقه است.
این مقام انتظامی عنوان داشت: این متهم در محل دستگیر شد و در بازجویی از وی مشخص شد این متهم اموال مسروقه ای شامل چهار فقره چك و هفت عدد كارت عابربانك مسروقه همراهش دارد.
وی بیان داشت: با انتقال متهم به كلانتری همدست این متهم باز شناسایی شد و در حال تردد با یك دستگاه خودرو دستگیر شد كه در بازرسی از خودروی وی تعدادی اموال مسروقه دیگر همچون چهار عدد دستبند، یك ست پابند، النگو، هفت عدد انگشتر، پلاك طلا، چهار عدد گوشواره كه همگی ۲۲۰ گرم وزن داشتند، كشف شد.
سركلانتر دهم پلیس پایتخت، اشاره كرد: این متهم باز در بازجویی های انجام شده به جرم خود در خصوص همدستی با متهم اصلی پرونده اعتراف و در ادامه شاكی پرونده به كلانتری دعوت و خودرو و اموال مسروقه با تنظیم صورتجلسه به وی بازپس داده شد.
وی افزود: مالباخته همین طور گفت: یكی از سارقان از كارگران قدیمی اش است كه یك سال قبل در كارگاه ایشان كار می كرده اما مدتی از وی خبر نداشته تا اینكه این سرقت واقع شده و او را در كلانتری دیده است.
سرهنگ جلیلیان، عنوان داشت: متهم در بازجویی های فنی به عمل آمده ادعا نمود از مدت ها قبل و با عنایت به شناختی كه نسبت به صاحبكارش داشته است او را تعقیب می كرده و همه جا دنبالش بوده تا همه چیز را درباره او بداند تا اینكه امروز نقشه سرقت خودرا با همدستش اجرایی می كند و پس از دزدیدن كلید از داخل خودروی مالباخته، منزل وی را باز سرقت می كند.
سركلانتر دهم پلیس پایتخت اشاره كرد: ارزش اموال مكشوفه بیشتر از ۱۱۰ میلیون تومان است و نكته جالب اینكه متهم حتی از رمز عابربانك صاحبكار سابق خود باز باخبر بوده و حتی می دانسته است كه شب سرقت هیچكسی در خانه آنها حضور ندارد، او حتی با استفاده از عابربانك برای خودش گوشی تلفن همراه هوشمند باز خریداری نموده است.

1397/11/12
13:11:02
5.0 / 5
4436
تگهای خبر: پلیس , خودرو , سرقت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی