پلیس در جمهوری اسلامی ایران خادم مردم است

پلیس در جمهوری اسلامی ایران خادم مردم است به گزارش ایمن رها فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح كرد كه پلیس در جمهوری اسلامی ایران خویش را خادم مردم و حلال مشكلات آنها می داند.


سردار حسین رحیمی در گفتگو با ایسنا، درباره مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در حوزه پلیس اظهار نمود: انقلاب اسلامی ایران به عقیده خیلی از تحلیلگران داخلی و خارجی یكی از بزرگترین رویدادهای معاصر در جهان است و بزرگترین دستاورد انقلاب برای همه ما این بود كه ثابت كردیم، می توانیم باوجود همه تهدیدات و تنگناهایی كه دشمن تولید كرده، روی پای خودمان بایستیم.
وی افزود: در طول ۴۰ سال دشمنان اقدامات زیادی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی انجام دادند و علاوه بر جنگ تحمیلی، همواره جنگ های غیرفیزیكی در حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و … را به كشور تحمیل كردند، اما مردم كشورمان در مقابل دشمن ایستادگی كرده و ثابت كردند كه ما می توانیم از مشكلات بزرگ عبور نماییم.
رحیمی در مورد دستاوردهای پلیسی هم اظهار داشت: پلیس امروز یك پلیس متحول شده در ابعاد مختلف است و از نظر سازمانی نیروی است كه منسجم شده است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: دستاورد دیگر پلیس این است كه به مجموعه ای مردمی و جامعه محور بدل شده و خویش را خادم مردم و حلال مشكلات آنان می داند.1397/11/20
19:03:51
5.0 / 5
4623
تگهای خبر: پلیس , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی