تجمیع خطوط پلیس 110 در تمام استان ها به جز دو استان

تجمیع خطوط پلیس 110 در تمام استان ها به جز دو استان به گزارش ایمن رها معاون عملیات ناجا از رونمایی ˮ نقشه راه فرماندهی كنترل ناجاˮ و ˮرهه نامه تاكتیكی فرماندهی انتظامی استان های سراسر كشور ˮ و همینطور تدوین كتاب جامع عملیاتی اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین ساجدی نیا در همایش معاونت عملیات ناجا، با گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت و مدافعان حریم و حرم، در تشریح اهم اقدامات معاونت عملیات ناجا در سال 97، تصریح كرد: اجرایی كردن و تحقق فرامین و انتظارات مقام معظم رهبری، تدابیر فرمانده نیروی انتظامی، ابلاغیه ها و دستورالعمل های سازمانی در حوزه مأموریتی این معاونت نخستین اولویت كاری مان بوده است.
وی عنوان كرد: تهیه و برآورد طرح های عملیاتی، هدایت و نظارت در اجرای عملیات ها، فعال نگه داشتن و به روز آمدی فرماندهی كنترل ( مرفوك)، اجرای طرح تجمیع خطوط 110 در تمام استان ها (به جز دو استان ) و... از دیگر اقدامات این معاونت امسال بوده است.
معاون عملیات ناجا افزود: تدوین كتاب جامع عملیاتی به صورت نوین و كتاب عملیاتی استان ها بر اساس جغرافیا و جرم هم از دیگر محورهای كاری این معاونت می باشد.
سردار ساجدی نیا خاطرنشان كرد: اهتمام به تشدید فعالیت قرارگاه امام علی (ع) مطابق تدابیر و تعامل با نهادهایی چون سپاه پاسداران و بسیج از دیگر محورهای مأموریتی این معاونت می باشد؛ در كنار این مهم، علاوه بر برگزاری رزمایش ها در استان های مختلف، بر ارتقاء آمادگی و توان رزمی یگان ها هم تمركز ویژه ای داشته ایم.
این مقام ارشد انتظامی تصریح كرد: ارتقاء آمادگی و توان یگان های تكاوری هم به صورت جدی دنبال و اجرایی شد به گونه ای كه امسال برای این یگان به صورت مستقل همایشی برگزار گردید.
براساس گزارش سایت پلیس، وی خاطرنشان كرد: در حوزه پدافند غیرعامل هم اقداماتی صورت گرفته و امروز از " نقشه راه فرماندهی كنترل ناجا" و "رهه نامه تاكتیكی فرماندهی انتظامی استان های سراسر كشور " رونمایی می شود.
معاون عملیات ناجا در خاتمه اظهار داشت: تلاش داریم سرباز شایسته ای برای فرماندهی معظم كل قوا و خدمتگزاری صادق برای مردم باشیم و با آمادگی و بهره مندی حداكثری از ظرفیت ها، مأموریت ها را با اقتدار دنبال و اجرایی می نماییم.1397/12/01
14:16:08
5.0 / 5
4524
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی