طی یك دیدار؛

اعلام آمادگی پلیس بین الملل ناجا برای همكاری با پلیس اینترپل عراق

اعلام آمادگی پلیس بین الملل ناجا برای همكاری با پلیس اینترپل عراق ایمن رها: رئیس پلیس بین الملل ناجا از آمادگی این پلیس برای همكاری با پلیس اینترپل كشور عراق خصوصاً در حوزه هماهنگی در همایش بزرگ پیاده روی اربعین و مبارزه با جرائم سازمان یافته و تروریستی آگاهی داد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا و سرلشكر صادق عبدالرحمن رئیس اینترپل كشور عراق روز گذشته با یكدیگر دیدار و گفت و گو كردند.
در این دیدار ابتدا سردار هادی شیرزاد ضمن عرض خیرمقدم، به سرلشكر صادق عبدالرحمن و هیئت همراه از ایجاد فرصت برای معرفی ظرفیت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ابراز خرسندی و امیدواری كرد طرف های مذاكره از فرصت پیش آمده، برای همكاری بیشتر دو كشور درزمینهٔ های مختلف پلیسی استفاده كنند.
وی در ادامه ضمن دعوت از رئیس اینترپل كشور عراق برای بازدید از برخی واحدهای تخصصی ناجا بر همكاریهای دوجانبه تاكید كرد و اظهار داشت: سرعت بخشی در استرداد و تعقیب مجرمان مستلزم گسترش روابط پلیسی، تبادل تجربیات و تقویت روابط دوستانه است و پیشنهاد می شود كمیته دوجانبه ای در این خصوص تشكیل تا امور مربوطه تسریع شود.
رئیس پلیس بین الملل ناجا بیان داشت: پلیس بین الملل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران آماده همكاری با پلیس آن كشور درزمینهٔ های مختلف خصوصاً هماهنگی در همایش بزرگ پیاده روی اربعین، مبارزه با جرائم سازمان یافته و جرائم تروریستی است و متقابلاً پلیس كشور عراق باز در همین زمینه با اینترپل تهران همكاری كند.
سپس رئیس پلیس اینترپل عراق ضمن عرض تسلیت حادثه اخیر تروریستی در استان سیستان و بلوچستان، از اتفاقات مشابه در منطقه ابراز تأسف كرد.
سرلشكر صادق عبدالرحمن ضمن تقدیر از میزبانی پلیس اینترپل تهران در مسافرت چندروزه هیئت عراقی و تشكر از زحمات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مراسم پیاده روی اربعین حسینی (ع) بیان داشت: پلیس جمهوری اسلامی ایران سابقه و تجربه بسیار خوبی در مبارزه با جرائم سازمان یافته، مبارزه با مواد مخدر و آموزش دارد كه مایلیم از این تجربیات بهره مند شویم.

1397/12/07
19:27:51
5.0 / 5
4391
تگهای خبر: آموزش , پلیس , تخصص , حادثه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی