آب در معابر شهر آق قلا در حال فروكش است

آب در معابر شهر آق قلا در حال فروكش است ایمن رها: سخنگوی آتش سازمان نشانی شهرداری تهران آخرین وضعیت امدادرسانی تیم های امداد و نجات شهرداری تهران در شهر آق قلا را تشریح نمود.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، جلال ملكی با اشاره به روند امدادرسانی تیم تجهیزاتی شهرداری تهران به سیل زدگان استان گلستان اظهاركرد: سه روز از ورود تیم امداد و نجات شهرداری تهران به شهر سیل زده آق قلا می گذرد و نیروها بدون لحظه ای توقف طبق نقشه عملیاتی تعریف شده به كار خود ادامه دادند.

وی با اشاره به اینكه نیروها با استفاده از تجهیزات ( پمپ واریسكو) در حال تخلیه آب هستند، اظهار داشت: از روز گذشته این روش را آغاز كردیم و تا اختتام امروز هم ادامه خواهد داشت، آب در معابری كه گرفتار آب گرفتگی شده بود خوشبختانه در حال فروكش كردن هستند.

سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران افزود: در طول روز گذشته نیروهای امدادرسان شهرداری تهران در خانه هایی كه گرفتار آبگرفتگی شده بودند حضور پیدا كردند و تخلیه آب را انجام دادند.

بنا براعلام شهرنوشت، ملكی با اشاره به اینكه هوا در شهر آق قلا رو به سردی می رود، اظهاركرد: نیروهای امدادرسانی شهرداری تهران تلاش می كنند تا بدون وقفه با تجهیزاتی كه در اختیار دارند كار امدادرسانی را انجام دهند و تا هر زمانی كه نیاز باشد در این شهر حضور خواهیم داشت.
1398/01/05
14:02:15
5.0 / 5
4231
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی