انفجار دیگ بخار در یك كارگاه تولید پوشاك

انفجار دیگ بخار در یك كارگاه تولید پوشاك به گزارش ایمن رها سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انفجار در یك واحد مسكونی كه تبدیل به كارگاه تولید پوشاك شده بود اطلاع داد.جلال ملكی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حادثه امروز در یك كارگاه تولیدی اظهار داشت: انفجار در ساعت ۱۳: ۱۴ به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و مشخص شد ساختمانی در خیابان ولیعصر نرسیده به خیابان جمهوری كه تبدیل به كارگاه تولیدی شده بود، دچار حریق شد.
وی اظهار داشت: بلافاصله دو ایستگاه به محل اعزام شدند و مشخص شد این انفجار در واحد ۷۰ متری و طبقه اول یك ساختمان چهار طبقه رخ داده است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی اضافه كرد: در محل عوامل آتش نشانی مشاهده نمودند این واحد تبدیل به كارگاه تولید پوشاك شده و انفجار شدیدی در آن رخ داده است، شدت انفجار به گونه ای بود كه شیشه ها و در و پنجره واحد شكسته شد و همینطور بخشی از دیوارهای واحد هم صدمه دید. حتی بخشی از شیشه های طبقه های بالا هم شكسته شده بود.
وی اظهار داشت: سه خانم جوان در این كارگاه مشغول كار بودند كه بر اثر انفجار از ناحیه سر و صورت به شدت دچار صدمه شدند و آتش نشانان آنها را تحویل عوامل اورژانس دادند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی در ادامه اظهار داشت: همینطور نزدیك ۲۰ نفر كه در طبقات دیگر حضور داشتند با كمك عوامل آتش نشانی بدون صدمه از ساختمان خارج شدند.
ملكی درباره علت حادثه هم اظهار داشت: بررسی كارشناسان نشان داد كه حادثه به علت انفجار دیگ بخار رخ داده است.
 

1396/10/11
20:31:00
5.0 / 5
4882
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی