وزیر كشور خواستار شد؛

آماده باش مردم و امدادگران به منظور پیشگیری از نفوذ سیلاب از سیل بندها

آماده باش مردم و امدادگران به منظور پیشگیری از نفوذ سیلاب از سیل بندها ایمن رها: وزیر كشور حضور مردم خصوصاً نیروهای جوان بسیجی را در همكاری با دستگاه های امدادرسان چشم گیر توصیف كرد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر كشور با اشاره به ایجاد شرایط خاص و استثنایی در استان خوزستان اظهار داشت: در وضعیتی خاص و بی نظیر آب دو رودخانه دز و كرخه در منطقه بامدژ به هم پیوستند و به سمت اهواز جاری شدند كه با مبادرت به موقع جهادی از طرف همه دستگاه های امدادرسان و زمان بندی معینی با یك طراحی ویژه مهندسی مناسب، جلوی پیشرفت آب به شهر اهواز گرفته شد.
وزیر كشور حضور مردم خصوصاً نیروهای جوان بسیجی را در همكاری با دستگاه های امدادرسان چشم گیر توصیف كرد و اضافه كرد: حضور مردمی علاوه بر قوت بخشیدن به امدادرسانی، سبب افزایش روحیه امدادگران شده و به لطف خداوند شرایط رو به بهبود است. ما حداقل آب گرفتگی را در بعضی ساختمان ها داشتیم كه همراهی و تحمل مردم این مناطق قابل تقدیر است.
قائم مقام رئیس شورای عالی مدیریت بحران با تاكید بر این كه موج نگرانی در این خصوص هم اكنون مرتفع شده است، اشاره كرد: به سبب عدم امكان پیش بینی دقیق پیشروی آب كه از هر روزنه ای امكان نفوذ و به تدریج گسترش و تغییر مسیر سیلاب دارد، لازم است همه امدادگران ساعی و مردم عزیز در آماده باش كامل باشند و به محض مشاهده نفوذ سیلاب از سیل بندها نسبت به پیشگیری از آن اقدام سریع داشته باشند.1398/01/23
13:21:47
5.0 / 5
4445
تگهای خبر: امدادرسانی , ساختمان , سیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی