معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران:

مالكان خانه های تخریب شده مازندران در سیل اخیر زمین دریافت می كنند

مالكان خانه های تخریب شده مازندران در سیل اخیر زمین دریافت می كنند ایمن رها: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران اظهار داشت: با هماهنگی بنیاد مسكن و منابع طبیعی زمینی برای مالكان خانه های تخریب شده سیل درنظر گرفته می شود.


مهدی راز جویان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به پرداخت تسهیلات بلاعوض به خسارت دیدگان سیل اخیر اظهار نمود: تابحال بیشتر از ۱۵ میلیارد تومان كمك بلاعوض به مردم پرداخت شده است.
وی در مورد تخصیص اعتبار خسارات در بخش كشاورزی باز اشاره كرد: تابحال ۷۹ میلیارد تومان اعتبار برای بخش كشاورزی شامل دام، طیور، باغ ها و غیره تخصیص پیدا كرده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران اشاره كرد: از طرف "بنیاد احسان بركت" باز لوازم منزل به سیل زدگان اهدا خواهد شد كه ۱۵ فقره از این لوازم رسیده و ۵۰۰ فقره دیگر بزودی به دست مردم خواهد رسید.
راز جویان اشاره كرد: همین طور هزار رأس دام سبك باز به دامداران لطمه دیده بوسیله این بنیاد اختصاص می یابد.
وی با اشاره به اینكه راه های روستایی همچنان گرفتار رانش است و با عنایت به بارش شب گذشته این رانش ها افزایش پیدا كرده اظهار داشت: هرچند در بحث راه اندازی پل های لطمه دیده تخصیص اعتباری صورت نگرفته اما برای عبور موقت اقداماتی انجام شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران در مورد وضعیت آب آشامیدنی شهرهای استان باز تصریح كرد: هم اكنون تمامی آب شهرهایی كه در سیل اخیر گرفتار مشكل بودند وصل شده و مشكل قطعی آب آشامیدنی وجود ندارد.
راز جویان در مورد آخرین وضعیت شهر زیرآب هم اظهار داشت: شرایط در زیرآب هم اكنون عادی بوده و دیوار سازی رودخانه توسط آب منطقه ای در حال انجام می باشد.
وی ادامه داد: با عنایت به لایروبی رودخانه، در بارندگی شب گذشته با افزایش حجم آب رودخانه تلار مشكلی به وجود نیامده است.
راز جویان در بحث راه اندازی منازل مسكونی تخریب شده در حریم رودخانه شهرستان زیراب اشاره كرد: مقرر شد با هماهنگی بنیاد مسكن و منابع طبیعی زمینی برای مالكان خانه های تخریب شده سیل در نظر گرفته شود تا ساخت ساز در مكان جدیدی صورت گیرد و در این راستا مردم باید تقاضای خودرا به بنیاد مسكن ارائه نمایند.1398/02/04
13:57:38
5.0 / 5
4808
تگهای خبر: خسارت , سیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی