عرضه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت

عرضه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت به گزارش ایمن رها معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از عرضه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت اطلاع داد.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا سرهنگ نجف حمیدزاده در تشریح تسهیلات تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت اظهاركرد: مشمولانی كه تمایل دارند زودتر از تاریخ درج شده در برگ آماده به خدمت وضعیت خدمتی خویش را تعیین تكلیف كنند می توانند تا ۲۰ روز پیش از موعد اعزام به خدمت از راه دفاتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس+۱۰) اقدام نمایند.

وی با اشاره به اینكه عرضه درخواست تمدید تنها برای یك مرتبه امكان پذیراست، اظهار داشت: مشمولانی كه دارای عذر موجه از قبیل بیماری مشمول، فوت بستگان درجه یك مشمول، وقوع سیل و بلایای طبیعی، استخدام قطعی در نیروهای مسلح و... هستند و به همین سبب توان حضوردر موعد تعیین شده برای اعزام به خدمت را ندارند، می توانند با عرضه مدارك مربوطه به دفاتر( پلیس+۱۰ ) یا رجوع از تسهیلات در نظر گرفته بهره مند شوند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی اظهار داشت: متقاضیان در صورت احتیاج به اطلاعات بیشتر می توانند از راه پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ از قوانین و مقررات مربوطه آگاه شوند.

منبع:

1398/02/28
14:22:01
5.0 / 5
4394
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی