علت آتش سوزی اتوبوس یزد – مشهد در دست بررسی

علت آتش سوزی اتوبوس یزد – مشهد در دست بررسی به گزارش ایمن رها معاون عملیات آتش نشانی یزد عدم وجود نیروهای آتش نشانی جاده ای در یزد را عامل تهدیدكننده جان افراد برشمرد.


«محمدرضا رحیمی» در گفتگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به آتش سوزی روز گذشته اتوبوس یزد – مشهد، اظهار نمود: این حادثه روز گذشته در جاده رباط پشت بادام اتفاق افتاده و خوشبختانه هیچ فردی در این حادثه صدمه ندیده است.
وی ادامه داد: البته به دلیل نبود نیروهای آتش نشانی جاده ای و دور بودن آتش نشانی از محل حادثه، خسارت قابل توجهی به اتوبوس وارد شده است.
این مسئول محل آتش سوزی را از ناحیه موتور ماشین عنوان نمود و اظهار داشت: علت آتش سوزی اتوبوس هنوز در دست بررسی می باشد.
رحیمی بزرگترین عامل چنین حوادثی را نبود نیروهای مستقر آتش نشانی جاده ای در تمام مسیرهای یزد عنوان نمود و اظهار داشت: متأسفانه به دلیل دور بودن محل آتش نشانی از جاده مذكور، نیروها از آتش نشانی معدن چادرملو و اردكان به فاصله بسیار زیاد به محل حادثه رسیدند كه منجر به تحمیل خسارت سنگین به این اتوبوس شد.
معاون عملیات آتش نشانی یزد با تاكید بر اینكه این نیروها به منظور امنیت جانی افراد در جاده ها ضروری هستند، اظهار داشت: اعزام نیروهای آتش نشانی از یزد به جاده های اطراف یزد هم تقریباً به دلیل فاصله زیاد تأثیر و كاربردی نخواهد داشت و متأسفانه تمام جاده های ایران درگیر این مشكل است و تابحال هم برای رفع آن اقدامی نشده است.
1398/03/13
15:00:57
5.0 / 5
4249
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی