كشف قاب عكس تریاكی پیش از ارسال به كانادا

كشف قاب عكس تریاكی پیش از ارسال به كانادا ایمن رها: رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از شناسایی و دستگیری دو متهم و كشف مواد تریاك پیش از انتقال مواد مخدر به كانادا آگاهی داد.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا سردار كیوان ظهیری اظهار كرد: ساعت ۱۲ روز گذشته (۲۰خرداد) ماموران پست گمرك اداره چهارراه لشگر با كلانتری ابوسعید تماس گرفتند و اعلام نمودند كه مردی ۳۳ساله می خواهد بسته ای مشكوك را به كشور كانادا ارسال نماید بدین سبب ماموران بلافاصله رسیدگی به سوژه را در دستور كار خود قرار دادند و به محل اعلام شده اعزام شدند.

وی افزود: بعد از حضور ماموران در محل و بررسی بسته مشخص شد كه این بسته حاوی یك قاب عكس ۵۰×۴۵ سانتیمتری است كه به طرز ماهرانه ای لول های حاوی تریاك در آن جاسازی شده است.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینكه فرد ارسال كننده كه همان موقع در اداره پست حضور داشت، اظهار داشت: فردی كه بسته را به اداره پست تحویل داده بود به ماموران اعلام نمود كه بسته را از فرد دیگری تحویل گرفته و الان این فرد بیرون از اداره و در خودرو شخصی خود در حال استراحت است. بدین سان ماموران به سرعت وارد عمل شدند و با راهنمایی های متهم اول، شخص دیگر نیز دستگیر شد و هر دو نفر به كلانتری منتقل شدند.

ظهیری با اشاره به اینكه با بازجویی از دو مهم مشخص شد كه این دو نفر با همدستی یكدیگر قصد انتقال ۲.۵ كیلوگرم تریاك به كشور كانادا را داشته اند، اظهاركرد: یكی از متهمان ادعا كرد كه مواد مخدر را از فردی در غرب ایران دریافت كرده است.

بر اساس گزارش پلیس پایتخت و بگفته وی پرونده ای در این خصوص تشكیل شده است و متهمان به همراه مواد كشف شده در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته اند.
1398/03/21
14:05:47
5.0 / 5
4928
تگهای خبر: پلیس , خودرو , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی