جانشین فرمانده نیروی انتظامی:

ایجاد تنش داخلی در ایران اسلامی یكی از اهداف دشمنان است

ایجاد تنش داخلی در ایران اسلامی یكی از اهداف دشمنان است به گزارش ایمن رها جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به لزوم هوشیاری در جهت خنثی كردن توطئه های شوم دشمنان به خصوص در برهه اخیر، اظهار داشت: ایجاد تنش داخلی در ایران اسلامی یكی از اهداف دشمنان است.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار ایوب سلیمانی ظهر یكشنبه در آئین تكریم و معارفه فرمانده انتظامی استان سمنان به میزبانی این فرماندهی، ضمن بیان اینكه امروز بیشتر از هر زمان باید نسبت به توطئه ها و اقدامات دشمنان هوشیار بود، ابراز كرد: مشخصاً دشمن جرأت رویارویی با ارتش و سپاه ما را ندارد، در نتیجه به امنیت، آرامش، ارزش ها و سلامت مردم حمله كرده و از هر ابزاری هم برای آن استفاده می نماید.
وی با اشاره به اینكه هدف دشمنان ایجاد اختلاف و تنش داخلی در كشور است، تصریح كرد: امروز دشمنان ناهنجاری ها و بد اخلاقی ها را به مثابه ابزارهای خود به منظور مقابله با انقلاب و ارزش های آن به كار برده و بنابراین باید در این راستا هوشیار بود.

مقابله با صدمه های اجتماعی و ناهنجاری ها
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینكه پاسداری همه جانبه از انقلاب اسلامی و مبارزه با صدمه های اجتماعی داخلی، خلاصه در مأموریت ها و وظایفی است كه در دورن نیروی انتظامی وجود دارد، اظهار داشت: مقابله با ناهنجاری ها، مواد مخدر، قاچاق كالا و ارز، مبارزه با سرقت و ایجاد امنیت در فضای مجازی و … از مسئولیت ها و برنامه ریزی های اساسی پلیس برای سال جاری است.
سلیمانی در دیگر بخش سخنان خود با اشاره به اینكه قدرت، مشروعیت و محبوبیت سه مؤلفه نیروی انتظامی در انجام مأموریت هایش به حساب می آید، تاكید داشت: مردم به صداقت، رأفت، خدمت و اقتدار پلیس ایمان دارند و ما امروز با یك پلیس مقبول و محبوب در كشور مواجه هستیم و از جانب دیگر معتقدیم كه امروز سرمایه اجتماعی پلیس در حال افزایش می باشد.
وی به مسئله امنیت اخلاقی در جامعه هم اشاره نمود و اظهار داشت: پلیس با هنجارشكنانی كه اخیرا با پخش كلیپ هایی در فضای مجازی، ارزش های جامعه را به سخره گرفته اند به شدت برخورد و اجازه بی بند و باری و هنجار شكنی را به كسی نمی دهد.

برخورد با هنجار شكنان
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاكید بر اینكه بیشتر از ۹۰ درصد مردم ایران به پوشیدگی، حیا و حجاب اعتقاد دارند، اظهار داشت: پلیس در انجام مأموریت های خود به سراغ هتاكان ارزش های اجتماعی رفته و هیچ اغماضی در این خصوص نخواهد داشت و همینطور پلیس در انجام مسئولیت های خود در برخورد با هنجارشكنان در ابتدا نصیحت و برخورد فرهنگی كرده و چنانچه بر اقدام خود اصرار داشته باشند به قوه قضائیه معرفی خواهند شد.
سلیمانی به وضعیت استان سمنان هم اشاره نمود و اضافه كرد: این استان در ابعاد مختلف امنیت، شاخصهای مناسبی دارد و این مهم مرهون تلاش و همراهی مردم دیندار و قانون پذیر استان و همت مسئولان پر تلاش و همكاران گرانقدر من در نیروی انتظامی است.
وی در خاتمه و با اشاره به اینكه مأموریت مصوب نیروی انتظامی حفظ و ارتقای امنیت جامعه و پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: تلاش نیروی انتظامی، ارتقای شاخصهای ۲۲ گانه پلیس در تراز انقلاب اسلامی است.
در این مراسم عبدالله حسنی بعنوان فرمانده انتظامی استان سمنان ارائه شد.

1398/04/09
00:54:44
5.0 / 5
4443
تگهای خبر: امنیت , پلیس , سرقت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی