جذب نیروی امریه توسط بنیاد ملی نخبگان

جذب نیروی امریه توسط بنیاد ملی نخبگان ایمن رها: بنیاد ملی نخبگان برمبنای مجوز ستاد كل نیروهای مسلح و با هدف تقویت نیروی انسانی كارشناسی و بازطراحی سامانه ها و سیستم های نرم افزاری خود، تعدادی نیروی امریه در ستاد بنیاد(تهران) جذب می كند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، بنیاد ملی نخبگان در نظر دارد بر طبق مجوز ستاد كل نیروهای مسلح و با هدف تقویت نیروی انسانی كارشناسی و بازطراحی سامانه ها و سیستم های نرم افزاری خود، نسبت به جذب تعدادی نیروی امریه در ستاد بنیاد (تهران) از بین دانش آموختگان مقطع كارشناسی ارشد و مشمول خدمت نظام وظیفه در رشته های مهندسی كامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی صنایع و بوسیله بررسی رزومه و انجام مصاحبه اقدام نماید.
آشنایی با مفاهیم پایگاه داده و تسلط بر MYSQL، آشنایی با كامپیوتر و الگوریتم و محاسبات، آشنایی با زبان كوئری نویسی، آشنایی با كدنویسی به زبان های جاوا و جاوا اسكریپت، آشنایی با سیستم های فرایندساز(BPMS) و توانمندی حل مسایل و تحلیل فرایندهای كسب و كار همچون مهارت های مورد نیاز اعلام شده است.
متقاضیان باید دارای یكی از شرایط عمومی خانواده ایثارگران، ایتام، متاهل، معاف از رزم، تحت پوشش كمیته امداد و سازمان بهزیستی، بورسیه سازمان مربوط، خدمت در مناطق محروم ضریب 5 و بالاتر و نخبگان، استعدادهای برتر، قاریان قران، حافظان قرآن باشند.

شرایط اختصاصی اعلام شده شامل "مقطع تحصیلی، حداقل كارشناسی ارشد"، "دانش آموختگان دكتری در تمام رشته های تحصیلی دانشگاه های داخل و خارج (مورد تایید وزارت علوم)"، دانش آموختگان دوره های ارشد دانشگاه های داخل و خارج (مورد تایید وزارت علوم)"، "یكی از مقاطع تحصیلی دانش آموختگان داخل باید در دانشگاه دولتی بوده باشد"، "عدم غیبت در ستاندن برگه آماده به خدمت"، "داشتن حداقل معدل 16 در مقطع كارشناسی ارشد"، "بومی استان مربوطه بودن (محل تولد با استان مورد تقاضا یكی باشد و یا حداقل 5 سال از سنوات تحصیلی ابتدایی تا دانشگاهی را به صورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی نموده باشد)" و "خویشاوند درجه یك كاركنان معاونت توسعه مدیریت و منابع و یا بنیاد ملی نخبگان نباشد" است.
"تكمیل و ارائه فرم درخواست خدمت نظام وظیفه"، "تصویر صفحات شناسنامه"، "تصویر كارت ملی"، "تصویر آخرین مدرك تحصیلی"، "سه قطعه عكس پرسنلی جدید"، "مدارك دال بر بومی بودن" و "مدارك دال بر ایثارگری(در صورت ایثارگری)" همچون مدارك مورد نیاز متقاضی در زمان درخواست اعلام شده است.
متقاضیان در صورت برخورداری از شرایط عمومی و اختصاصی بنیاد ملی نخبگان می توانند رزومه خودرا جهت اقدامات بعدی به نشانی الكترونیك toseabmn.ir ارسال نمایند.
1398/04/14
14:54:42
5.0 / 5
4989
تگهای خبر: بهزیستی , سیل , فناوری , كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی