ایران پرچم دار مبارزه با مواد مخدر در جهان ارائه شد

ایران پرچم دار مبارزه با مواد مخدر در جهان ارائه شد به گزارش ایمن رها معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: ایران بعنوان پرچم دار مبارزه با مواد مخدر در جهان ارائه شد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، ناصر اصلانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه در جلسه شورای هماهنگی استان سیستان و بلوچستان، كمیته های ۵ گانه اقدامات خویش را در عرصه مقابله، فرهنگی و پیشگیری اعلام نمودند و در این نشست سه مصوبه داشتیم.

وی افزود: مشكلات اردوگاه مركز درمان ماده ۱۶ كه به سپاه استان واگذار شده را با كمك استاندار حل خواهیم كرد تا ظرف یك ماه آتی با حضور دبیركل ستاد مبارزه به مواد مخدر كشور افتتاح شود.

معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر درمورد افزایش همكاریهای بین المللی برای مبارزه با مواد مخدر اظهار نمود: امروز ایران بعنوان نخستین كشوری است كه در بحث مواد مخدر، بعنوان پرچم دار مبارزه با مواد مخدر جهان ارائه شد.

وی تصریح كرد: این معرفی شدن مستلزم این است كه سازمان ملل و كسانی كه وظیفه انسانی دارند و به دنبال حفظ كرامت انسانی هستند در این راه كمك كنند اما متأسفانه این اتفاق نمی افتد و امروز ایران به تنهایی در مقابل بزرگترین تولیدكننده مواد مخدر در منطقه كه افغانستان است، ایستادگی می كند.
اصلانی عنوان كرد: ایران باوجود اینكه وظیفه مبارزه داخلی را دارد، وظیفه مبارزه با ترانزیت را هم عهده دار است و ما نمی توانیم از این معضل غافل شویم و دستور رهبری این است كه مبارزه نماییم.

منبع:

1398/04/20
13:43:58
5.0 / 5
4265
تگهای خبر: بین المللی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی