تهدید مسافران مترو با اسلحه پلاستیكی

تهدید مسافران مترو با اسلحه پلاستیكی به گزارش ایمن رها فردی كه برای نشستن روی صندلی مترو، مسافران را با اسلحه پلاستیكی تهدید كرده بود، در ایستگاه چهارراه ولیعصر دستگیر شد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، روز گذشته مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر از وقوع درگیری میان دو مسافر مترو آگاه شده و با حضور در محل به بررسی مبحث پرداختند. در بررسی های اولیه مشخص شد درگیری میان دو مسافر از داخل قطار شروع شده و بعد از پیاده شدن از آن هم ادامه داشته است.
همینطور در تحقیقات بعدی مأموران هم مشخص شد كه یكی از طرفین درگیری با اسلحه پلاستیكی و غصب عناوین، قصد ترساندن شهروندان را داشته و خویش را مأمور معرفی كرده بود و درگیری هم بنابراین شروع شده است كه در همین راستا دو طرف درگیری به پلیس مترو منتقل شده و در آنجا مشخص شد كه دعوا بر سر نشستن روی صندلی شروع شده و هنگامی كه متهم جایی برای نشستن پیدا نكرده با نشان دادن اسلحه اش به مسافران نشسته بر روی صندلی خویش را مأمور معرفی كرده و درخواست نشستن روی صندلی را كرده است كه با عنایت به پلاستیكی بودن اسلحه شهروندان با این فرد درگیر شده اند.
در ادامه بررسی های انجام شده با عنایت به رفتار غیرعادی متهم این احتمال عنوان شد كه وی گرفتار اختلالات روانی باشد كه در همین راستا مقرر شد بررسی های بیشتر روی این فرد صورت گیرد.

مركز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام نمود: گزارش اولیه در این خصوص تنظیم شده و متهم برای سیر مراحل قانونی و هم بررسی شرایط روحی و روانی به كلانتری ۱۲۹ جامی تحویل داده شد تا با دستور قضائی دستوران بعدی در موردش صورت گیرد.
1398/04/24
13:47:54
5.0 / 5
4172
تگهای خبر: پلیس , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی