حضور اتفاقی پلیس سارقان خشن را به دام انداخت

حضور اتفاقی پلیس سارقان خشن را به دام انداخت ایمن رها: دو مسافر خشن كه با تهدید اسلحه، راننده ای را مجبور به بردن آنها به تهران كرده بودند، پیش از هرگونه اقدام تبهكارانه دیگر دستگیر شدند.


به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سرهنگ حسن نورآبادی رئیس كلانتری مهرآباد اظهار داشت: روز گذشته واحد گشتی كلانتری مهرآباد برای سوختگیری به پمپ بنزینی در این محدوده مراجعه نموده بودند كه ماموران در حین سوختگیری متوجه شدند كمی پایین تر از محل پمپ بنزین، فردی از یك خودرو پژو ۲۰۶ به بیرون پرتاب و خودرو با سه سرنشین از محل متواری شد. وی افزود: با عنایت به حساسیت سوژه ماموران وارد عمل شدند و با سوار كردن شاكی مبادرت به تعقیب و گریز خودرو متهمان كردند كه بعد از گذشت نیم ساعت بالاخره متهمان در یك كوچه بن بست گیر افتادند و با اینكه ماموران دستور ایست صادر كرده بودند، دو نفر از سارقان متواری شده و یكی از آنها توسط ماموران دستگیر شد. وی ادامه داد: با عنایت به اینكه یك واحد گشتی دیگر نیز در حال اعزام به محل بود مشخصات افراد متواری به او و واحد های گشتی دیگر مستقر در این محدوده اعلام گردید كه با مبادرت به موقع واحد گشتی اعزامی، متهم دیگر كمی بالاتر از محدوده توقیف خودروی سرقتی دستگیر شد.

وی با اشاره به انتقال متهمان و شاكی به كلانتری اظهار داشت: شاكی به ماموران اظهار داشت كه در یكی از شهرهای همجوار تهران مشغول مسافركشی بوده كه سه نفر به زور سوار خودرویش شدند و با استفاده از یك سلاح كمری گرم و یك قبضه سلاح سرد تهدید كرده اند كه آنها را به تهران برساند. رئیس كلانتری مهرآباد با اشاره به اینكه شاكی با عنایت به عدم شناخت كافی از طرف متهمان نسبت به معابر تهران، آنها را مدتی در تهران چرخانده است، اظهار داشت: شاكی كه از رو به انتها بودن بنزین خودرویش خبر داشته، در اقدامی هوشمندانه مدتی آنها را در تهران چرخانده است و زمانی كه قرار شده برای سوختگیری به پمپ بنزین بروند، متهمان با دیدن ماشین پلیس ترسیده و شاكی را از خودرو به بیرون پرتاب كرده و از محل متواری شده اند. وی با اشاره به انجام بازجویی های فنی و پلیسی از متهمان اظهار داشت: در تحقیقات اولیه مشخص شد كه سلاح توسط یكی از آنها بین شمشادهای خیابان در همان حوالی توقف خودرو كه متواری شده بودند، پنهان شده است كه در ادامه سریعاً ماموران عملیات كلانتری مهرآباد به محل اعلامی اعزام و موفق به كشف دو قبضه سلاح گرم و سرد در محل شدند. وی با اشاره به اینكه اقدامات پلیسی برای دستگیری متهم سوم پرونده در جریان است، اظهار داشت: دو متهم دستگیر شده به بهتان حمل سلاح گرم، سابقه زندان نیز دارند.


منبع:

1398/05/04
14:03:15
5.0 / 5
4668
تگهای خبر: پلیس , خودرو , سرقت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی