افزایش كشته شدگان ریزش ساختمان در ظفر

افزایش كشته شدگان ریزش ساختمان در ظفر ایمن رها: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از یافتن بدن سه كارگر محبوس شده زیر آوار ناشی از ریزش یك ساختمان در حال تخریب آگاهی داد.


سید جلال ملكی در گفت و گو با ایسنا در باره این حادثه اظهار نمود: حوالی ساعت ۱۷ روز گذشته یك مورد حادثه آوار در یك ساختمان در حال تخریب به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام گردید كه بلافاصله به دنبال آن سه ایستگاه به همراه جرثقیل خودرو پشتیبانی به محل اعزام شدند.
وی با اشاره به اینكه محل حادثه یك ساختمان سه طبقه قدیمی و در حال تخریب بود، اظهار داشت: اطلاعات اولیه حاكی از آن بود كه كارگران در بخش جنوب شرقی این ساختمان سه طبقه در حال كار بودند كه یكباره این بخش تخریب و حدود سه كارگر زیر آوار محبوس می شود. كه بدن بی جان نخستین كارگر كمی قبل از زیر آوار پیدا شد.
وی با اشاره به این مساله كه هم اكنون حدود ۹ساعت از آغاز عملیات میگذرد اظهار داشت: آتش نشانان قسمتی از بدن دومین كارگر را هم از زیر اوار یافتند و انجام عملیات آواربرداری را انجام دادند و بعد از انجام بررسی های عوامل امدادی مشخص شد وی نیز جان خودرا از دست داده است.
ملكی در ادامه با اشاره به مراحل اوار برداری و جست و جو، از خارج كردن بدن سومین كارگر از زیر آوار نیز آگاهی داد و اظهار داشت: بعد از انجام بررسی های اولیه توسط عوامل اورژانس مشخص شد این فرد نیز جان خودرا از دست داده است.
وی با اشاره به اینكه برمبنای اطلاعات فقط این سه كارگر در محل در حال فعالیت بوده اند اظهار داشت: با این وجود جست و جو برای محبوس شدگان احتمالی ادامه داشت اما فرد دیگری در محل پیدا نشد.
به گفته وی این حادثه مصدومی نداشته و محل برای انجام بررسی های بیشتر به عوامل انتظامی تحویل داده خواهد شد.1398/05/18
19:36:54
5.0 / 5
4481
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی