دادستان نظامی مازندران خبر داد

چند تن از كاركنان پایگاه هوایی ارتش در محمودآباد بازداشت شدند

چند تن از كاركنان پایگاه هوایی ارتش در محمودآباد بازداشت شدند ایمن رها: به دنبال حادثه درگیری روز شنبه در محمود آباد، دادستان نظامی استان مازندران توضیحاتی در این زمینه ارائه نمود.


به گزارش ایمن رها به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، رحیم رحیمی میلاشی با اشاره به اینكه علت درگیری به یك اختلاف ملكی بین اهالی منطقه بیشه كلا و پایگاه هوایی ارتش بر می گردد، اضافه كرد: روز گذشته ماموران انتظامی در معیت نماینده دادگاه جهت جانمایی و چگونگی اجرای حكم قاضی دادگاه عمومی و انقلاب محمود آباد درباره آزادسازی قسمتی از زمین های پایگاه هوایی ارتش در روستای بیشه كلا بخش سرخرود كه به نفع یكی از اهالی روستا صادر شده بود، ضمن ابلاغ سوژه به فرمانده پایگاه، در محل حاضر می شوند.
وی ادامه داد: به دنبال ممانعت از انجام جانمایی، صاحب ملك در اقدامی خودسرانه و تحریك آمیز به همراه كارگران خود در محل حاضر و اقدام به سنگ پرانی به سمت عوامل پایگاه می نمایند كه مأموران نیز مبادرت به تیراندازی هوایی نموده و با عنایت به ادامه تعرض اقدام به تیراندازی می كنند.
رحیمی اشاره كرد: متاسفانه بر اثر این تیراندازی، دو نفر كشته و چهار نفر مجروح می شوند و به دنبال وقوع این حادثه، تیمی از سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران به سرپرستی این جانب در محل حضور یافته و معاینه و تحقیقات محلی را آغاز می كنند.
وی افزود: بعد از بررسی های مقدماتی، چند تن از كاركنان پایگاه دستگیر و به سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران منتقل و قاضی كشیك بعد از انجام تحقیقات اولیه جهت بررسی بیشتر، متهمان را با قرار مناسب بازداشت كرده است كه به محض حصول نتیجه، اخبار تكمیلی متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.
این مقام قضایی درانتها خطاب به كسانی كه در فضای مجازی مطالب كذبی در حاشیه این حادثه منتشر می كنند، اظهار داشت: با عاملان انتشار چنین اخباری كه به دنبال ایجاد جو بد بینی نسبت به كل نیروهای مسلح هستند، برخورد قانونی خواهد شد.
همین طور دادستان نظامی استان با حضور در بیمارستان و دلجویی از لطمه دیدگان با اولیای دم مقتولان به گفت و گو پرداخت و خواهان آرامش آنها شد و قول برخورد قاطع و قانونی با عوامل این حادثه را داد.
منبع:

1398/05/20
13:42:22
5.0 / 5
4570
تگهای خبر: بیمارستان , حادثه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی