ترافیك در مسیرهای ایلام، كرمانشاه و خوزستان پرحجم است

ترافیك در مسیرهای ایلام، كرمانشاه و خوزستان پرحجم است به گزارش ایمن رها فرمانده پلیس راه كشور اعلام نمود كه بار ترافیك در راه خروج از كشور و به سمت استان های ایلام، كرمانشاه و خوزستان پرحجم است.


سردار سید تیمور حسینی در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت ترافیكی راه های منتهی به مرزهای چهارگانه اربعین اضافه كرد: همچنان شاهد رجوع زائرین به مرزهای چهارگانه هستیم و بنابراین هم ترافیك در معابر و مسیرهای منتهی به این مرزها پرحجم است.
فرمانده پلیس راه كشورمان در مورد بازگشت بعضی از زائرین هم به كشور هم اظهار داشت: برای بازگشت زائرین هم تمهیداتی پیشبینی شده است، اما همچنان حجم بار ترافیكی خروج از كشور بیشتر از بار بازگشت است.
حسینی در مورد اینكه آیا احتمال اعمال محدودیت های ترافیكی در این ایام وجود دارد یا خیر؟ اظهار نمود: این احتمال وجود دارد كه با افزایش بار ترافیك بخصوص در یكی دو روز آخر سفر اربعین، در بعضی از معابر محدودیت های ترافیكی اعمال شود تا ترافیك مدیریت شود.
فرمانده پلیس راه كشور در مورد وضعیت ترافیكی جاده های منتهی به مرزهای خسروی، شلمچه، چذابه و مهران هم اظهار داشت: گزارش های دریافتی از آن حكایت می كند كه هم اكنون در استان كرمانشاه و محورهای كرمانشاه به اسلام آبادغرب، اسلام آبادغرب - سرپل ذهاب - قصرشیرین به مرز خسروی ترافیك پر حجم و روان است. در محور حمیل به سرابله در محدوده زنجیره سفلی در هر دو مسیر شاهد ترافیك مقطعی نیمه سنگین هستیم.
وی ادامه داد: در استان ایلام و محور ایلام به سرابله در محدوده تونل آزادی در هر دو مسیر ترافیك نیمه سنگین است. در محور ایلام به مهران در محدوده های سه راهی ماربره، گلان در هر دو مسیر، تونل راه كربلا، كنجانچم در هر دو مسیر و كمربندی مهران در هردو مسیر وضعیت مشابه گزارش شده و ترافیك پرحجم اما روان است.
به قول حسینی، در محور مهران به پایانه مرزی مهران در هردو مسیر ترافیك نیمه سنگین است و ترافیك در محور دهلران به مهران هم پرحجم اما روان است.
فرمانده پلیس راه كشور در مورد محورهای استان خوزستان هم اظهار داشت: در محور خرمشهر به شلمچه در محدوده یادمان شهدای شلمچه در هر دو مسیر ترافیك نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان گزارش شده است. در محورهای حمیدیه - بستان به مرزچذابه هم ترافیك پر حجم و روان وجود دارد.1398/07/20
14:22:08
5.0 / 5
4242
تگهای خبر: پلیس , ترافیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی