2 سفارش پلیس به زوار حسینی درباره سیمكارت های عراقی و گذرنامه

2 سفارش پلیس به زوار حسینی درباره سیمكارت های عراقی و گذرنامه به گزارش ایمن رها رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا درباب فروش سیمكارت های عراقی فاقد اعتبار به زوار آگهی داد و اظهار داشت: زوار از در اختیار قرار دادن گذرنامه و حتی تصویر آن به افراد غیرمسئول و ناشناس پرهیز كنند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سرهنگ شهاب امینی با اشاره به اینكه كارآگاهان پلیس آگاهی تمام تلاش خودرا برای تامین امنیت مشتاقان حرم حسینی به عمل می آورند، گفت: تكلیف ما این است كه اجازه ندهیم افراد فرصت طلب این آرامش و نظم معنوی را بر هم بزنند.
وی با اشاره به كلاهبرداری با عنوان "فروش سیمكارت های اعتباری عراقی" اضافه كرد: به دنبال گزارش هایی در خصوص فروش سیمكارت های عراقی فاقد اعتبار به زوار حرم اباعبدالحسین (ع)، سفارش می نماییم از خرید سیمكارت از افراد دستفروش اجتناب كرده و اهتمام كنند از مكان های معتبر سیمكارت خودرا تهیه كنند.
رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا با اشاره به گزارش های دیگری در خصوص اینكه عده ای افراد سودجو از تصویر گذرنامه زوار سوءاستفاده می كنندگفت: زوار از در اختیار قرار دادن گذرنامه و حتی تصویر آن به افراد غیرمسئول و فرصت طلب پرهیز كنند.
وی درباب پارك خودرو نیز اشاره كرد: بعضی از زوار اتومبیل های خودرا در سطح شهر و یا جاهایی دور از پاركینگ هایی كه در این خصوص تعبیه شده پارك می كنند، این عزیزان باید از پاركینگ های دارای مجوز و مورد تایید بهره برده و حتما قبض دریافت نمایند.
سرهنگ امینی همین طور اصرار كرد كه زوار حسینی مراقبت بیشتری از اموال و مدارك هویتی خود داشته باشند و تلفن همراه خودرا در زمان شارژ به حال خود رها نكنند.
منبع:

1398/07/24
22:39:48
5.0 / 5
4247
تگهای خبر: امنیت , پلیس , خودرو , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی