ایران نایب رییس اجلاس دستگاه های مقابله كننده با مواد مخدر آسیا و اقیانوسیه شد

ایران نایب رییس اجلاس دستگاه های مقابله كننده با مواد مخدر آسیا و اقیانوسیه شد به گزارش ایمن رها جمهوری اسلامی ایران در چهل و سومین نشست روئسای دستگاه های مقابله با مواد مخدر كه در شهر بانكوك در حال برگزاری است بعنوان نایب رییس اول این اجلاس انتخاب گردید.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سازوكار اجلاس دستگاه های مقابله كننده با مواد مخدر آسیا و اقیانوسیه معروف به "هونلئا" با تصویب شورای اقتصادی اجتماعی ملل متحد بعنوان بازویی كمكی برای دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم ملل متحد تأسیس شده و در چهار منطقه جغرافیایی جهان جلسات سالیانه برگزار می نماید. بر این اساس جمهوری اسلامی ایران به همراه 52 كشور دیگر عضو منطقه آسیا و اقیانوسیه به حساب می آید.
در این راستا چهل و سومین نشست روسای دستگاه های مقابله ای با مواد مخدر از تاریخ 30 مهر تا 3 آبان سال جاری در مركز همایش های بین المللی سازمان ملل متحد در شهر بانكوك-تایلند در حال برگزاری است؛ هیأت كشورمان به ریاست سردار زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر كشورمان در انتخابات هیأت رئیسه با رأی تمامی هیأت های حاضر به سمت نایب اولی اجلاس انتخاب|شد.
هدف این نشست های تخصصی سالانه تقویت هماهنگی و شیوه های كشف روندهای قاچاق مواد مخدر مناطق مختلف است كه گزارش سالیانه آن برای كمیسیون مواد مخدر سازمان ملل متحد ارسال می شود.1398/07/30
19:06:28
5.0 / 5
4461
تگهای خبر: بین المللی , پلیس , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی