جای پارك، جاعل حرفه ای را به دام انداخت

جای پارك، جاعل حرفه ای را به دام انداخت ایمن رها: یك جاعل حرفه ای اسناد و مدارك درپی پارك نامناسب خودرویش در مقابل كلانتری لو رفت.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، روز گذشته عوامل گشت كلانتری تهرانپارس در حال ورود به كلانتری بودند كه مشاهده نمودند نحوه پارك یكدستگاه سواری پژو پارس مانع از ورود خودرو ها به داخل كلانتری شده و در همین راستا نیز مبادرت به استعلام شماره پلاك خودرو كردند كه در جریان آن مشخص شد این خودرو دارای دستور توقیف است و طبق آخرین گزارش ها باید داخل پاركینگ باشد.

در صورتیكه ماموران به دنبال یافتن مالك خودرو بودند، حدود چند دقیقه بعد، مردی از ساختمان كلانتری به بیرون آمده و سوار بر خودرو شد كه در همین حین ماموران مبادرت به تحقیق و پرس وجو از راننده كرده و جهت بررسی بیشتر او را به كلانتری انتقال دادند. اما این فرد در كلانتری پاسخ درستی به اظهارات نداد كه درپی این اظهارات ضدونقیض از داخل خودروی سواری نیز بازرسی و از آن تعدادی مدرك و سند جعلی، دستگاه پرینتر و... كشف و ضبط شد.
با كشف این شواهد متهم اعتراف كرد كه خودرو متعلق به دوستش است كه حدود یك هفته پیش به جرم كلاهبرداری بازداشت شده و این فرد نیز امروز برای انجام كارهای دوستش كه امروز برای انجام تحقیقات تكمیلی به كلانتری بازگردانده شده، به كلانتری آمده بود. متهم همین طور اعتراف كرد كه با جعل اسناد و مدارك مبادرت به ترخیص این خودرو از پاركینگ پلیس راهور كرده است.
مركز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری پایتخت با تأیید این خبر اعلام نمود كه متهم دستگیر شده و بعد از تشكیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد تا با دستور قضایی نسبت به كشف دیگر جرائم این فرد نیز اقدام گردد.

منبع:

1398/08/12
23:00:47
5.0 / 5
4794
تگهای خبر: پلیس , خودرو , ساختمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی