فرمانده ناجا:

امنیت انتخابات، خط قرمز ناجاست

امنیت انتخابات، خط قرمز ناجاست به گزارش ایمن رها فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینكه امنیت انتخابات، خط قرمز ناجاست، اظهار داشت: در بحث حفاظت از این امانت، با كسی تعارف نداریم.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه همایش سراسری هیئت های نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی درباره تمهیدات نیروی انتظامی برای انتخابات آینده مجلس، گفت: یكی از چهار مرجع پاسخگویی به استعلامات شورای نگهبان، نیروی انتظامی است و خوشبختانه ما به سبب تجمیع بانكهای اطلاعاتی، در یكجا پاسخگو به شورای نگهبان هستیم كه قبل تر این استعلامات از آگاهی، پلیس مواد مخدر، پلیس امنیت و اینترپل بود و در این راستا تحقیقات در مورد كسانی كه احتمال می دادیم نامزد شوند را آغاز نموده ایم و نتایج اعلام خواهد شد.
وی به امنیت حوزه های انتخاباتی اشاره و اشاره كرد: تامین امنیت این حوزه ها، امانتی در دست ماست، برهمین اساس با برنامه ریزی دقیق و اطلس تهیه شده از اتفاقات گذشته، با آرامش كامل انتخابات برگزار می شود.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینكه امنیت انتخابات، خط قرمز ناجاست و در بحث حفاظت از این امانت، با كسی تعارف نداریم، بیان كرد: پیش بینی ما این است، انتخابات آرامی داشته باشیم البته تمام استان ها و شهرستان ها آماده همكاری با دفاتر نظارت شورای نگهبان هستند و این هماهنگی ها بیشتر خواهد شد البته اولویت اول، استفاده از نیروهای انتظامی خود استان هاست و اگر در حوزه ای كمبود نیرو داشته باشیم با هماهنگی ستاد كل نیروهای مسلح از دیگر نیروها استفاده می شود.
سردار اشتری اشاره كرد: در شهرهای بزرگ مانند تهران و مشهد بطور قطع از نیروهای خودمان استفاده می نماییم و اصولاً افرادی هستند كه تجربه حضور در انتخابات را داشته اند، امسال نیز آموزش های لازم را بیش تر از گذشته فرا گرفته اند و با آمادگی كامل در خدمت هستند.
براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده ناجا اظهار داشت: تعداد افرادی كه برای هر شعبه مشخص می شود، بستگی به شعبه دارد و بطور قطع از بیش از۱۵۰ هزار نفر از نیروهای خود استفاده خواهیم كرد.
منبع:

1398/08/23
09:57:19
5.0 / 5
4427
تگهای خبر: آموزش , امنیت , پلیس , حفاظ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی